Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Videovalve korteriühistutele

Videovalve korteriühistutele tagab turvatunde igale kortermaja elanikule, aga ka piirkonnas liiklejatele. Videovalve korteriühistutele on abiks pahatahtlike inimeste vältimiseks, samuti ka võimalike varguste või ebameeldivate juhtumite puhul lisatõenduse omamiseks videokaamera lindistuselt.

Miks on videovalve korteriühistutele vajalik?

Videovalve korteriühistutele on igal juhul kasulik. Kuigi paljudes korterelamutes on levinud naabrivalve, siis tuntakse tihti vaid enda trepikoja naabreid ja suuremas kortermajas esineb palju võõraid nägusid. See tähendab, et lisaturvalisuse tagamiseks on videovalve korteriühistutele hea abiline tuvastamaks kortermajas või selle ümbruses kahtlast tegevust. Kui mõnel pahatahtlikul inimesel õnnestub siiski märkamatult varastada või kellegi vara rikkuda, aitab videovalve lindistus inimest tuvastada ning vastutusele võtta.

Lisaks päti või huligaanitseja tuvastamisele annab videovalve korteriühistutele turvatunde, et pahatahtlike kavatsustega inimesed hoiavad korterelamust tõenäoliselt eemale. Kui pätt jääb nagunii videokaamera lindile, siis pole tal ju mõtet kortermaja lähedussegi sattuda. 

 

Kuidas valida õige videovalve korteriühistutele?

 

Arvesta kortermaja suuruse ja eripäradega

videovalve korteriühistutele

 

Kortermajade planeeringud on väga erinevad, mis tähendab et igale majale ei sobi sama arv kaameraid ning mõnel kortermajal esineb parim vaateväli hoopis teises asukohas kui mõnel teisel majal. Tehnoturg aitab leida sobiliku videovalve korteriühistutele, alates vajalike seadmete arvust kuni parima kinnituskohani maksimaalse turvalisuse tagamiseks.

 

Tehnoturg on pikaajaline videovalve pakkuja korteriühistutele

videovalve korteriühistutele

 

Omame pikaajalist kogemust videovalve valdkonnas, olles parimate seadmete edasimüüjad ning paigaldajad. Kui eelnevalt pole videovalve korteriühistutele tuttav, siis aitame ka seadusest tulenevate nõuete korrektse täitmisega.

 

Tehnoturg hoiab kokku korteriühistute aega

videovalve korteriühistutele

 

Tehnoturg võimaldab videovalvet korteriühistutele, mis lindistab kõike toimuvat. Seega pole tarvis kaameratel pidevalt silma peal hoida, vaid varguse või muu juhtumi korral on võimalik toimuv tagantjärele üle vaadata.

 

Mida tähendab videovalve korteriühistutele?

Videovalvesüsteem korteriühistutele

Tehnoturg videovalve korteriühistutele on läbimõeldud teenus, mis sisaldab kõike vajalikku olenevalt kortermaja suurusest ning eripäradest. 

Tehnoturu poolt videovalvesüsteemi paigaldus ja hooldus

Tehnoturg pakub koos videovalve teenusega ka täielikku süsteemipaigaldust ning hooldust kaks korda aastas. Kui videovalvega peaks tekkima probleeme, on Tehnoturg valmis aitama.

Lihtne ja mugav videomaterjali läbitöötamine

Tehnoturg vaatab teie eest vajadusel videomaterjali üle - kui on toimunud korrarikkumine või vargus, andke sellest meile koos toimumisajaga teada ning leiame teile olulise materjali.

 

Videovalve turvagarantii:

 

  • videovalve 24/7;

  • videopilt otse nutiseadmes või arvutis;
  • renditud valvekaameratel garantii;

  • kindel ja professionaalne klienditugi.

 

 

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine