Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Valvekaamerad - hoia oma varal silm peal

Parim lahendus olla kursis Sinu ümber toimuvast, on näha kõike oma silmadega. Paraku pole see füüsiliselt võimalik. Valvekaamera aga võimaldab näha isegi seda, mida esimese pilguga ei märkagi.

Valvekaamera - südamerahu eemal olles

Valvekaamera üks peamine roll on turvalisuse tagamine. See annab südamerahu ja võimaluse, jälgida, mis kodus, kontoris või suvemajas toimub, hetkel kui ise seal olla ei ole võimalik. Üksnes valvekaamera olemasolu võib ära hoida kuritegusid, nagu vargused, vägivald ja vandaalsed tegevused ning säästab sellega kaasnevatest muredest.

Valvekaamerad kaitsevad nii sise- kui välistingimustes. Meie valvekaamerad sobivad näiteks kodudesse, suvilatesse, kauplustesse, teeninduspunktidesse, hotellidesse, kontoritesse, parkidesse, parklatesse.

 

Kuidas valvekaamera meie vara kaitseb?

Olukorras, kus kuritegevus on toimunud, aitab valvekaamera salvestus kiiresti saada selgust ning vajadusel leida seotud isikud ja sõidukid. Kvaliteetne valvekaamera pilt aitab tuvastada nägusid ning on usaldusväärseks tõestusmaterjaliks.

 

Valvekaamera tööruumides

Kõrgema riskiga töökohtadel on valvekaamera suureks abiliseks, vältimaks või lahendamaks konflikte klientidega ja uurides tööõnnetusi. Lisaks on valvekaamera tööruumides sageli oluline oma vara kindlustamiseks ja valvamiseks.

Valvekaamera kaitseb nii ettevõtte omanikku kui ka töötajaid, kuid kindlasti on oluline kõiki osapooli valvekaamerate olemasolust, sealhulgas töötajaid ja kliente, teavitada.

 

Valvekaamera koju, suvilasse või maamajja

Suvilas paigaldatud valvekaamera annab ülevaadet ümbritsevast olukorrast ilma kohale minemata. Muutliku kliimaga Eestis või esineda mitmeid torme või loodusõnnetusi, mis annavad võimaluse igal hetkel kontrollida, kas on kõik ikka korras. Samuti kaitseb valvekaamera vara hävitamise ja varguse eest. Kui on märgata kahtlast tegevust saab kiirelt reageerida ning hiljem tõestada toimunut. 

Soovitame maajamades alati panna ka sildid valvekaamerate olemasolust välja, see sageli vähendab juba varguste võimalust. 

 

Valvekaamera lemmiklooma jälgimiseks

Lemmikloomapidajad hindavad kõrgelt kodu valvekaameraid, sest nii on võimalus jälgida oma koera, kassi või muu looma tegevusi päeva jooksul. Valvekaamera annab kindlustunde, et nendega pole midagi juhtunud, et neil on piisavalt sööki ja jooki, eriti, kui looma tervis nõuab suuremat tähelepanu.

 

Millist valvekaamerat valida?

Valvekaamera valik võib osutuda sageli keeruliseks, erinevaid võimalusi on palju. Seetõttu on mõistlik alguses teha kindlaks, milleks ja kuhu turvakaamerat on vaja.

 

Valvekaamera asukoht

Asukoht, kuhu valvekaamerat on vaja, määrab selle suuruse, vastupidavuse ilmastikuoludele ja paigaldamise keerukuse. Kui kaamerat ei ole võimalik paigaldada vandaalile või kurjategijale kättesaamatus kohas, siis kindlasti tasuks pöörata tähelepanu valvekaamera korpuse vastupidavusele. Samuti on sellises olukorras ning ka suvilas või tihedate reisimiste korral abiks nutika valgusprožektori ja sireeni olemasolu ning push-teadete võimalus. Ka WiFi või SIM kaardi ühenduse võimalused on otseses seoses valvekaamera asukohaga.

 

Valvekaamera aku või juhtmega?

Sõltuvalt kaamera asukohast ja hoone eripärast, tuleks mõelda järjepideva videosalvestuse tagamisele. Kas on võimalik ühendada valvekaamerat juhtmega või kasutada akut. Kui turvakaamera asub päikeselises alas, siis võib mõelda ka päikesepaneelile, mida saab paigaldada ka kaamerast natuke eemal tänu ühendusjuhtmele.

 

Valvekaamera kui koduabiline

Olukorras, kus vaja kontrollida kodus toimuvat, tuleks mõelda, kuhu on võimalik kaamera paigutada. Millised on paigaldamise ja salvestamise võimalused? Kui on vaja teada, mis toimub lemmikloomaga, kontrollida maja ümbrust või hoopis kontrollida tubades liikumist, siis sobivad pisemas mõõdus valvekaamerad. Kindlasti on soovituslik valida pöörlevad ning kahepoolse heliga valvekaamerad, mis annavad võimaluse kuulata ja rääkida läbi valvekaamera.

 

Valvekaamera video kvaliteet

Valvekaamera salvestatud video kvaliteet on samuti oluline tegur, mida jälgida kaamera valikul. Teie elukohas on tihenenud vargused või teie maja ees on kitsas tee, mille tõttu on tihti sõidukid rihitud? Sellisel juhul tasub pöörata tähelepanu valvekaameratele väga hea salvestuse kvaliteediga, mis lubab näha igat pisemat detaili ja tuvastada kurjategijat. Ka öörežiimi olemasolu aitab olla kursis kõigega, mis toimub ümberringi öö varjus.

 

Tehnoturg.ee valvekaamerad

Tehnoturg.ee pakub laias valikus Reolink valvekaamerad, mis sobivad nii sise- kui ka välitingimustesse. Meie e-poest leiab suures valikus kvaliteetseid valvekaameraid- WiFi või mobiilsidega, kahe objektiiviga, juhtmevabasid ehk akuga või päikesepaneeliga valvekaamera. Nutikad valvekaamerad tuvastavad isikut või sõidukit, lülitavad sisse valgustuse ja sireeni ning soovi korral saadavad teavitusi kahtlasest liikumisest. Valvekaamera pilti on võimalik jälgida äpist.

Mitmetel valvekaameratel on veel lisaks optiline suum, Super HD, 4K, öine nägemine ja panoraamiline pööramine, mis tagavad parima kvaliteedi ja kaitsega videosalvestused.

Hoia oma varal silm peal kvaliteetse Reolink valvekaameraga!Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine