Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Teenused

Tehnoturg pakub lisaks raadiosaatjate müügile ka raadiosageduse operaatorteenust, raadiosaatjate renti ja hooldust.

Me tahame et Sinul oleks aega tegeleda oma põhitööga, mida oskad kõige paremini. Kui see töö nõuab väga palju ja kiiret suhtlemist sobib selleks raadioside - räägi otse ja kohe, piiramatult tasuta kõneaega ja ei mingit ootamist.

Meie võtame enda kanda Sinule kõrvalised sidega seotud tomingud - alates projekti koostamisest ja seadmete hooldamisest kuni raadiosidevõrguga seotud kooskõlastuste ja toimingutega riigiasutustes.

Operaatorteenus

 

Kui soovid suuremat tegevusraadiust, kvaliteetsemaid seadmeid ja puhtamat eetrit siis pead kasutama profisaatjaid, mida tohib kasutada ainult Tehnilise Järelvalve Ameti sagedusloaga.

Sul pole tarvis taodelda omale Tehnilise Järelvalve Ametist raadiokanalit, kui see osutub liig kalliks või tülikaks. TEHNOTURG opereerib kõiki Eesti maakondi katvat raadiosagedust, mille kasutajaks on saada imelihtne - tule ja sõlmi leping. Kui Sul on raadiojaamad juba olemas, jääb üle vaid TEHNOTURU raadiokanal sinna sisse programmeerida ja võidki alustada oma tööd. KÕNEAEG TÄIESTI TASUTA! Kui Sul raadiojaamu veel pole, pakume suurt valikut kohe laost.


Esindamine 
Tehnilise Järelvalve Ametis.

Kui sul on mahukamad raadioside vajadused, võib osutuda vajalikuks registreerida omale raadiokanal(id). Selles saavad Sind aidata TEHNOTURU kogenud töötajad. Aitame seada kokku tehnilise projekti, täita ankeedid ja võime ka kõik taotlemisega seotud toimingud Tehnilise Järelvalve Ametis teostada. Nii saad raadiovõrgu "võtmed kätte".

Raadiokanalite kasutamise riigilõivude suurused leiad siit.

Kontakt:
+372 651 80 40
info@tehnoturg.ee

 

Remont, Hooldus

 

TEHNOTURG remondib ja hooldab enamust Eestis kasutatavaid raadiojaamu (HYT, Hytera, Alan, Midland, ALINCO, iCOM, Cobra, Motorola, Kenwood, Vertex, Yaesu jpt). 
Akud ja tarvikud
 on enamikule mudelitele kohe laost võtta.

Antennide paigaldamine ja tugijaamade ehitamine. Paigaldame antenne nii autodele, traktoritele kui ka mastidele ja hoonetele. 
Meil on laos kvaliteetsed antennid põhjamaade (SCAN ANTENNA, AERIAL, PROCOM, SMARTEQ) ja teistelt tootjatelt (ALAN, MIDLAND, SIRIO). 
Kui vajad tugijaama või baasjaama, paigaldame antenni ja seadmed.

 

Garantii, hooldus

Tööde vastuvõtt ja info:

+372 651 80 40
info@tehnoturg.ee

Tehniline info:

+372 651 80 46
info@tehnoturg.ee

 

Programmeerimine

TehnoTurg-T OÜ on võimalik programeerida kõiki enam levinud raadiosaatjate marke nagu. Hytera,HYT, Icom, Kenwood, Alinco, Motorola, Vertex, Midland, Alan jpt. Programeerime nii käsi-, auto- kui ka statsionaarseid raadiosaatjaid.

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine