Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Uniden SDS200E statsionaarne skanner + Activated DMR + NXDN + ProVoice

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
AV150
899,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €29.33

OMADUSED, FUNKTSIOONID JA SPETSIFIKATSIOONID:

PEAMISED OMADUSED
- HomePatrol andmebaas - sisaldab kõiki teadaolevaid raadiosüsteeme USAs ja Kanadas. Andmebaasi saab uuendada Sentineli tarkvara abil ja Uniden uuendab põhilist andmebaasi kord nädalas.
- Kohandatav värvinäidik - saate määrata ekraani iga lahtri värvi. Lisaks saate paljude väljade puhul ѕvalida esitatud teavet.
- Tõeline I/Q™-vastuvõtja - Mõeldud digitaalse jõudluse parandamiseks isegi kõige keerulisemates RF-keskkondades. I/Q-vastuvõtja jäädvustab kogu signaali lainekuju 3 dimensioonis, mis võimaldab paremat digitaalset veaparandust ja signaali taastamist.
- Asukohapõhine skaneerimine - Võimaldab määrata oma asukoha postiindeksi või GPS-koordinaatide abil kohese vastuvõtu jaoks. Automaatne asukoha määramise funktsioon määrab teie üldise asukoha, kui te ei tea, kus te olete.
- Lemmikute skaneerimine - Võimaldab korraldada oma süsteemid lemmikute nimekirjadesse. Skanner võib skaneerida mis tahes kombinatsiooni lemmikute nimekirjadest ja täielikust andmebaasist.
- MicroSD-kaart (kaasas - 1 GB kuni 32 GB toetatud) - Lemmikute nimekirjade, profiilide, kõigi teie seansside, avastamise seansside ja salvestussessioonide salvestamiseks.
- GPS-ühilduvus - Ühendage GPS-vastuvõtjaga (ei kuulu komplekti) täpse süsteemi ѕevalimise ja jätkuva ümbervalimise jaoks, kui te reisite. Skanner valib automaatselt, mida skaneerida, vastavalt teie praegusele asukohale, mille annab väline GPS-seade.
- Kauguse kontroll - võimaldab määrata, kui kaugel teie praegusest asukohast otsib skanner kanaleid lemmikute nimekirjadest ja andmebaasist.
- TrunkTracker X töö - skaneerib APCO 25 Phase 1 ja Phase 2, X2-TDMA, Motorola, EDACS ja LTR trunked süsteemid, samuti tavalised analoog- ja P25 digitaalkanalid. Valikulised täiendused lisavad mitut tüüpi NXDN- ja DMR-kanalisatsiooni, samuti EDACS ProVoice´i dekodeerimist.
- Instant Replay - mängib tagasi kuni 240 sekundit (4 minutit) viimastest ülekannetest.
- Helisalvestus - salvestab ülekandeid hilisemaks taasesituseks.
- Kohandatud hoiatused - saate programmeerida oma skannerit hoiatama, kui saate kanali või üksuse ID, lähikõnede tabamuse, ID on edastatud koos hädaolukorra hoiatusega või helisignaali tabamuse. Iga hoiatuse puhul saate valida 9 erineva helimustri, 15 helitugevuse seadistuse, 7 värvi ja 3 vilkumismustri vahel.
- Mitmevärviline LED-häire - 7 värvi, sinine, punane, magenta, roheline, tsüaane, kollane või valge, häire LED-i saab kasutada koos kohandatud häiresignaalidega.
- Trunking Discovery - Jälgib süsteemi liiklust trunking-raadiosüsteemis, et leida tundmatud ID-d ning salvestab automaatselt heli ja logib uued kanalid hilisemaks ülevaatamiseks ja tuvastamiseks.
- Conventional Discovery - otsib tundmatute sageduste leidmiseks erinevaid sagedusi ning salvestab automaatselt heli ja logib uued kanalid hilisemaks läbivaatamiseks ja tuvastamiseks.
- Otsing teenusetüüpide järgi - Otsige oma kanaleid teenusetüüpide järgi, nt tuletõrje, politsei, raudtee jne.
- Mitmetasandiline ekraan ja klaviatuuri valgustus - muudab ekraani ja klaviatuuri hämaras valguses hõlpsasti loetavaks tänu mitmele taustavalgustuse tasemele.
- Ajutine või püsiv vältimine - süsteemide/kohtade/osakondade/kanalite jaoks.
- Süsteemi/Kanali numbrimärgistus - Numbrimärgistused võimaldavad kiiresti liikuda konkreetse lemmikloendi, süsteemi või kanali juurde.
- Käivituskonfigureerimine - Saate programmeerida iga oma lemmikute loendi käivitusklahviga (0-9), nii et skänneri sisselülitamisel ja klahvinumbri vajutamisel aktiveeritakse skannimiseks ainult need lemmikute loendid, mis on klahvile määratud.
- Close Call ® RF Capture Technology - võimaldab teil skannerit nii seadistada, et see tuvastab ja annab teavet lähedalasuvate raadiosaadete kohta. Close Call Do-not-Disturb kontrollib kanalite vastuvõtu vahel Close Call aktiivsust, et aktiivseid kanaleid ei katkestataks.
- Broadcast Screen - Võimaldab skanneril ignoreerida otsingut ja Close Call tabamusi tuntud ringhäälingusagedustel, sealhulgas kutsungisagedustel. Samuti saate programmeerida kuni 10 kohandatud sagedusala, mida skanner ignoreerib.
- Fire Tone-Out Standby/Tone Search - Võimaldab skannerit hoiatada, kui edastatakse kahetooniline järjestikune leht. Saate seadistada kuni 32 Tone-Outi. Skanner otsib ja kuvab ka tundmatuid toone.
- PC programmeerimine - Kasutage Sentineli tarkvara, et hallata skanneri profiile, lemmikute nimekirju, andmebaase ja püsivara uuendusi.
- Prioriteet/Prioriteet w/DND Scan - prioriteetsed kanalid võimaldavad teil jälgida tegevust teie kõige tähtsamatel kanalitel, jälgides samal ajal teisi kanaleid ülekannete suhtes.
- Priority ID Scan - võimaldab teil määrata vestlusgruppide ID-dele prioriteedi.
- Intermediate Frequency Exchange - muudab valitud kanali/sageduse jaoks kasutatavat IF-i, et vältida pildi ja muude segajatoodete häireid sagedusel.
- Individual Channel Volume Offsеt - Võimaldab reguleerida iga kanali helitugevust.
- Configurable Band Defaults - Võimaldab määrata sammu (5, 6,25, 7,5, 8,33, 10, 12,5,15, 20, 25, 50 või 100 kHz) ja modulatsiooni (AM, FM, NFM, WFM või FMB) 31 erineva sagedusala jaoks.
- Repeater Find - võimaldab skanneril proovida lülituda kordussagedusele, kui leitakse sisendsagedus.
- Reguleeritav skaneerimise/otsingu viivitus/jätkamine - Seadistab kuni 30 sekundi pikkuse viivituse või kuni 10 sekundi pikkuse sunnitud jätkamise iga kanali või otsingu jaoks.
- Andmete nimetamine - Võimaldab nimetada iga lemmikute nimekirja, süsteemi, saidi, osakonna, kanali, ID-d,
asukoht, kohandatud otsing ja SAME rühm, kasutades kuni 64 märki.
- Duplicate Input Alert - hoiatab teid, kui püüate sisestada juba salvestatud nime või sagedust.
- Kiirklahvid - saate määrata kuni 100 kiirklahvi oma lemmikute nimekirjadele, süsteemidele, osakondadele ja kohtadele.
- Otsingu vältimine - saate ajutiselt vältida kuni 250 sagedust ja püsivalt kuni 250 sagedust mis tahes otsingurežiimis või lähikõne režiimis.
- 10 kohandatud otsingut - võimaldab programmeerida kuni 10 kohandatud otsinguvaldkonda.
- Search with Scan Operation (Otsing koos skaneerimisoperatsiooniga) - võimaldab teil lisada skaneerimisoperatsiooni ajal kohandatud otsingupiirkondi.
- 3 otsinguklahvi - Saate määrata 3 numbriklahvi kohandatud otsingu, tooniväljaotsingu või lähikõne otsingu käivitamiseks.
- Kiirotsing - Võimaldab alustada otsingut kuvatud sagedusel või sisestada sagedus ja alustada otsingut.
- SAME Weather Alert/Priority - võimaldab skanneril teid hoiatada, kui NOAA ilmakanalil edastatakse SAME hoiatus. Samuti saate määrata ilmastikukanali prioriteetseks kanaliks.

PAKETT SISALDAB:
1 tk vastuvõtja
1 tk vahelduvvooluadapter
1 tk alalisvooluadapter
1 tk mobiilne toitejuhtmestik
1 tk USB-kaablit
1 tk MicroSD-kaart (paigaldatud)
1 tk BNC-tüüpi teleskoopantenniga
1 tk kinnitusklambrit ja riistvara
1 tk kasutusjuhend inglise keeles

Lisainformatsioon
Vali bränd Uniden
Digitaalne/Analoog Analoog, Digitaalne
Saatja tüüp Skanner

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine