Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Radio MP3 player Clementine 8428BT 4x45w 1 DIN with SD, USB, AUX, RCA and Bluetooth

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
PNI-8428BT
40,00 €
Lisa soovinimekirja
Bluetooth
PNI 8428BT on varustatud Bluetoothiga, mis võimaldab teil helistada telefonist või esitada helifaile auto helisüsteemi kaudu.

Esitage MP3-faile välistest salvestuskandjatest
Teil on oma MP3-failide lemmikfailide esitamiseks mis tahes kolmest sisendallikast mitu võimalust: USB, SD-kaart või Aux In.

Kaugjuhtimispult
Pakendis oleva puldiga saate juurdepääsu seadme kõikidele funktsioonidele, ilma et peaksite kasutama selle konsooli nuppe. Nii saab iga autos olev isik oma lemmikmuusikat ära kasutada, häirimata parempoolset juhti ega sõitjat.

FM-raadio
Autosõidu ajal saate oma lemmikraadiojaamu nautida, sest auto MP3-mängija PNI Clementine 8428BT raadiosaatjal on 18 programmeeritavat FM-raadio tuunerit.

Ekraan
PNI Clementine 8428BT-l on värviline LCD-ekraan, mis annab teile teavet FM-raadiosageduse, MP3-faili tüübi ja numbri ning loo kulunud aja kohta, kui mängite faile USB-mälust või SD-kaardilt. Samuti võtab seade kasutusele uue ID3-Tag tehnoloogia, kuvades pala nime ja faili / kausta, milles see asub.

Universaalsed ISO-pistikud
PNI Clementine 8428BT on varustatud rahvusvahelise standardi ISO-pistikutega, mida leidub enamikus tehastes raadiofunktsiooniga varustatud autodes.
Lisainformatsioon
Vali bränd PNI

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine