Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Midland G7 PRO käsiraadiosaatja, 1800mAh NiMh aku, laadija, Laiguline korpus

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
A591
99,00 €
Lisa soovinimekirja

Midland G7 Pro


Midland G7 Pro on raadio neile, kes armastavad õues tegutseda. Matkamine, airsoft, ronimine, jahipidamine on vaid mõned näited selle raadiosaatja ideaalsest kasutamisest. Kompaktne ja elegantne disain, mis saadab teid alati teie kirega kaasa. Lisatarvikute hulgast saate valida liitiumaku, et muuta see veelgi kergemaks ja vastupidavamaks.Kõige populaarsem airsoftis

Midland G7 Pro on raadio neile, kes armastavad õues tegutsemist. Matkamine, airsoft, ronimine, jahipidamine on vaid mõned näited selle raadiosaatja ideaalsest kasutamisest. Kompaktne ja elegantne disain, mis saadab teid alati teie kirega kaasa. Lisatarvikute hulgast saate valida liitiumaku, et muuta see veelgi kergemaks ja vastupidavamaks.

85 kanalit, 10 km kaugus, 18 tundi autonoomiat. G7 Pro on kõigi õuesõprade poolt kõige enam armastatud ja esindab täiuslikku kombinatsiooni lihtsusest ja tõhususest.

Tuhat värvi, tuhat versiooni

Kõikide teie vajaduste jaoks
G7 Pro Blaze ja G7 Pro jahi kamuflaaž, G7 Pro Work Edition äriotstarbeliseks kasutamiseks. Leidke välja just teile sobiv.

Elegantne, puhas disain koos suure ekraaniga teeb sellest mitte ainult tehnilisest, vaid ka esteetilisest vaatenurgast standarditest kõrgema kvaliteediga tööriista. G7 Pro on lihtne kasutada, seda on mugav kanda tänu kahekordsele kõrvaklappide ja mikrofoni klambrile.

Camo versioon

G7 Pro võimaldab teil looduses ja hädaolukordades ühenduses püsida ning on seega ideaalne tööriist jahinduslike tegevuste jaoks.

Võimsus ja aku kestvus

Suur jõudlus
G7 Pro on 18-tunnise aku kestvusega ja see saab kasutada NiMH-, leelis- ja laetavaid patareisid ning 1200 mAh liitiumpatareisid, mis muudab selle 20% kergemaks. Kahe PPT võimaldab teil valida võimsust ja optimeerida aku kasutusiga.

Suurepärane helikogemus

Leviala ulatub kuni 12 kilomeetri kaugusele keskkondades, kus ei ole erilisi takistusi ega takistusi, tagades selge ja heliseva suhtluse.

Peamised omadused

Kahesageduslik PMR446/LPD või ainult PMR446
Laiendatud PMR446 sagedusala: 446.00625 - 446.19375MHz
8 uut PMR446 kanalit
85 kanalit: 16 PMR446 + 69 LPD
Pritsmekindel IPX2
Täiustatud heli
Lai ekraan
Kaksik-PTT suure/madalate võimsuste edastamiseks
Küljetoon: ülekande lõpu helisignaali summuti
Võimalus liitiumtoitega varustamiseks (valikuline akupakett)
38 CTCSS-tooni + 104DCS TX/RX-süsteemis
Kaal: 123g
58 x 122 x 34 mm

Mis on karbis

1 G7 PRO
1 vööklamber
1 Laadija
1 akupakk 1800mAh

Lisainformatsioon
Vali bränd Midland
Digitaalne/Analoog Analoog
Saatja tüüp Käsi

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine