Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Hytera PNC370 LTE terminal - DEMO Raadiod

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
HYT562
Soodushind 169,00 € 279,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €8.76

Hytera PNC370
LTE mobiilside (PoC) kaudu rääkimine


PNC370 on kompaktne, hõlpsasti kasutatav LTE käsiraadiosaatja. Tänu kärgside (PoC) kaudu rääkimisele võimaldab see kiiret kõneside- ja andmeedastust ning peaaegu piiramatut ühendust LTE mobiilsidevõrkude (3G/4G) ja WiFi. Uuenduslik kahesuunaline raadio on ideaalne platvorm sellisteks lairibaühenduse rakendusteks nagu näiteks tööjärjekordade optimeerimine ja see ühendab endas kõik professionaalse mobiilsideraadio (PMR) eelised suurema raadioside leviala ja parema helikvaliteediga.

PMR eelised lairibavõrkudes
PNC370 kasutab ümbritseva piirkonna kõiki olemasolevaid lairibavõrke ja sellel on kõik professionaalse mobiilraadioside eelised, sealhulgas eri tüüpi häälkõned, nagu näiteks individuaalne ja grupikõne ning hädaabikõne, samuti kiire kõne seadistamine paremale helikvaliteedile.

Maksimaalne kättesaadavus
PNC370 teeb lihtsa, kulutõhusa ja peaaegu piiramatu side võimalikuks kõikjal, kasutades tänu kaubanduslikult saadaolevale SIM-kaardile ja saadaolevate WiFi-võrkudega ühendamisele mobiilset 3G/4G raadiolevi. See kombinatsioon tagab usaldusväärse lairibaühenduse, eriti siseruumides ja suuremates ehituskompleksides.

Rakendused ja laiaulatuslikud funktsioonid
PNC370 on ideaalne platvorm erinevate rakenduste jaoks. Eelinstallitud Android-rakendused pakuvad mugavaid PoC teenuseid. Hytera pakub ka kolmandatest osapooltest tarnijate arendusteks ja kohandusteks avatud API-d. Eelinstallitud rakendusi saab välja lülitada või dispetšeri poolt eemalt uuesti sisse lülitada.

Paindlikkus funktsioonide kaudu
Erinevaid helitarvikuid saab mugavalt ühendada nii Bluetoothi ??kui ka pesa kaudu. Sisseehitatud GPS-funktsioon võimaldab asukoha tuvastamist ja planeerimist ning reaalajas kell (RTC) võimaldab kuvada kõneajalugu.

Usaldusväärne ja vastupidav
PNC370 vastab MIL-STD-810 G standarditele. Kukkumiskatsed 1,2 meetri kõrguselt kinnitavad seadme vastupidavust. See muudab selle ka karmides keskkondades kasutamiseks sobilikuks. Muljetavaldav aku mahutavus tagab pika tööaja. Tänu nutitelefonile sarnase mikro-USB laadimisfunktsioonile saab seadet igal ajal ja kõikjal käigupealt laadida. Lisaks sellele saab mudelit PNC370 laadida ka lisavarustuses oleva 6-elemendiga laadija abil.

Lihtne kasutamine
Raadiot saab hõlpsasti kasutada ainult ühe käega. Lisafunktsioone, nagu LED-taskulamp, saab sisse ja välja lülitada ka ühe puudutusega.

Lisainformatsioon
Vali bränd Hytera

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine