Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

3M PELTOR kõrvaklapid WS LiteCom PRO III 403-470 MHz, Analog/Digital, EU version, Headband

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
MT73H7A4D10EU
1 952,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €65.08
Sisseehitatud programmeeritava kahesuunalise sidega raadio võimaldab selget käed-vabad sidet ka kõrge mürataseme juures ilma kaableid või juhtmeid kasutamata.
Peakomplekti on võimalik kasutada kuni 70 unikaalse kahesuunalise raadiokanaliga, mis kasutavad analoog- ja/või DMR digitaalmodulatsiooni.
Samaaegne sujuv side mitme välise seadmega tänu Bluetooth® tehnoloogiale. Loodud 3M PELTOR poolt töötava professionaali jaoks.
Müra hajutavad kõrvaklapid aitavad pakkuda kuulmiskaitset potentsiaalselt ohtliku müra tingimustes.
Keskkonnatundlikud mikrofonid reguleerivad helitugevust kuulmise kaitsmiseks ja ümbritseva müra seest kostumiseks.
Mürasummutav veekindel mikrofon hääljuhitud sidega (VOC) käed-vabad kasutamiseks; võimaldab pakkuda selget suhtlust mürarikkas ja nõudlikus keskkonnas.
Väline pesa võimaldab ühendada seadme nutitelefoni, raadio, õlamikrofoni ja muude väliste seadmetega.
Kasutajasõbralik seadme juhtimine hääljuhitava menüüga.
Peakomplekt on saadaval peapaela, kaelapaela ja kiivri külge kinnitatud konfiguratsioonis. 3M™ PELTOR™ WS™ LiteCom Pro III peakomplekt on kuulmiskaitse sisseehitatud analoog- ja digitaalraadioga, mida on võimalik digitaalselt programmeerida kahesuunalise side jaoks ja mille mürakaitse sõltub müratasemest, kuid millel on ka Bluetooth® funktsionaalsus ja pesa väliste seadmetega ühendumiseks.

Kahesuunaline analoog- ja digitaalraadio võimaldab pakkuda selget käed-vabad sidet kõrge müratasemega oludes ja integreerib märkamatult end olemasolevasse kahesuunalisse raadiosüsteemi. Tänu Bluetooth® mitme punkti funktsionaalsusele saavad töötajad ühenduda juhtmevabalt kahe mobiilseadmega. Lisaks on töötajad kaitstud, ümbritsevast teadlikud ja suutelised näost näkku suhtlema ilma oma kuulmisvarustust eemaldamata tänu pakutavale müratasemest sõltuvale funktsionaalsusele. Kogu see tehnoloogia on kombineeritud professionaalide jaoks vajaliku vastupidavuse ja kogu päeva jooksul kantavusega, mida ettevõttelt PELTOR™ oodata võib.
Lisainformatsioon
Vali bränd Peltor
Digitaalne/Analoog Analoog, Digitaalne

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine