Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Reolink Duo 2 LTE panoraamkaamera 4G akuga kaamera

Saadavus: Laos
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
RE69
Soodushind 299,00 € 379,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €12.25
 • Kahe objektiiviga
 • 180° panoraam
 • 2K+ 6MP Super HD
 • 4G LTE võrk

Kaks-ühes, sujuvaks 180° panoraamiks

Kahe objektiivi pildid liidetakse 180° panoraamiks, et pakkuda teile vaateid, kus ei ole lõhet ja on vähem moonutusi. Reolink Duo 2 LTE ühendab kaks kaamerat tõeliselt üheks, jättes mitte ühtegi pimedat kohta.

 • Kaks objektiivi
 • 180° panoraam

Juhtmevaba, muretu, see on 4G-valmis
Akutoitega kaamera on varustatud 4G LTE-ga ja töötab ilma kaabliteta. Võta see kaasa kõikjale, isegi võrguvälistesse kohtadesse ja saad endale meelerahu.

Võta see kõikjale kaasa. Ei mingeid juhtmeid, ei mingeid probleeme.
Võta see juhtmeta kaamera paindlikult igasse kohta, isegi võrguvälistesse kohtadesse ja paigalda see hõlpsasti minutitega. Las see aitab teil oma talul silma peal hoida või ehitusplatsi jälgida.

2K+ Quad HD, terav ja selge
Reolink Duo 2 LTE 6MP kõrge resolutsiooniga annab teile teravamad pildid ja videod 2K+. Kontrollige, mis on juhtunud, ülilaia ja selge vaatega jäädvustatud detailide abil.

Saage hoiatusi ja reageerige reaalajas

Reolink Duo 2 LTE annab kiireid ja täpseid hoiatusi liikuvate inimeste ja sõidukite kohta ning aitab teil oma kassidel ja koertel silma peal hoida. Kaamera võimaldab teil ka hõlpsasti reageerida hädaolukordadele reaalajas kahesuunalise heli kaudu.

 • Inimese/liikuri tuvastamine
 • Kahepoolne heli
 • Lemmikloomade tuvastamine

Laetav aku
Reolink Duo 2 LTE on varustatud kauakestva akuga, mis töötab hästi ka võrguühenduseta piirkondades ja ei vaja sagedast laadimist.

* Aku tuleb koos kaameraga ja ei ole eemaldatav.

Päikesepaneel
Seda akuga kaamerat saab ühendada ka Reolinki päikesepaneeliga, et tagada pidev toide. Seda on lihtne paigaldada ja see on tugevalt ilmastikukindel.

* Müüakse eraldi. Mõeldud AINULT Reolink akutoitega kaameratele.

Selge ja hele, isegi öösel
Sisseehitatud kohtvalgustite ja IR- LED-idega kaamera toob teile öösel erksate detailidega eredad värvilised või mustvalged pildid, kaitstes kindlalt teie perekonda ja vara pärast päikeseloojangut.

 • 6 infrapuna valgusdioodi
 • 8 kohtvalgustit

Filmiline kogemus koos aegluubiga
Tänu aeglustusfunktsioonile võimaldab Reolink Duo 2 LTE jäädvustada dünaamilisi protsesse, näiteks ehitusprotsessi, kiirendatud videos. Mõelge time-lapse ja 180° ülisuure vaatamisnurga koosmõjule ja olge valmis sukelduma panoraamsetesse time-lapse filmidesse.

Krüpteeritud pilvesalvestus
Sündmusvideod saab üles laadida Reolinki pilve. Krüpteeritud pilveteenus tagab oluliste hetkede varundamise väljaspool asukohta ja võimaldab videoid igal ajal ja igal pool taasesitada.

Mugav kohalik salvestusruum
Kaameral on sisseehitatud microSD-kaardi pesa. Videosid saab salvestada lokaalselt microSD-kaardile (kuni 128 GB, ei kuulu komplekti) ka ilma internetita.

 • Nutikas PIR-liikumiste tuvastamine

Kohesed ja täpsed hoiatused
Reguleerige liikumistundlikkust ja PIR-ajakava, muutes kaamera targemaks ja pääsed valehäiretest. Kaamera annab liikumise tuvastamisel kohe mitmel viisil märku, et saaksite kohe tegutseda.

Push-teated
Kohesed hoiatused, mis edastatakse otse teie telefoni.
E-post
Saadetakse teile reaalajas liikumiskaadrid.
Sireen
Häirib teid võimsalt ja peletab sissetungijad ära. Kohandatav oma häälega.

Live View & Smart Playback
Vaadake seda igal ajal ja igal pool
Vaadake 180° lainurkkaamera abil, mis teie majas toimub, kui olete eemal. Taasesitage salvestatud videoid ning kasutage filtreid ja ajajoont, et leida kiiresti olulisemad andmed, mida soovite näha.

Kohandatav liikumisvöönd
Keskenduge sellele, mis on oluline
Kohandage liikumisvööndit nii, nagu soovite. Kustutage ebaolulised alad ja lubage ainult tähelepanuväärsetel asjadel käivitada hoiatusi ja salvestamist.

Liikumisstsoon
Duo 2 LTE töötab koos Google Assistantiga. Nii lihtne, kui öelda "Google, näita mulle esiust" ja saate kontrollida, mis toimub teie Google Nest Hubi või Chromecastiga ühilduvate telerite kaudu.

Võta vastu päikest ja vihma
Duo 2 LTE vastupidava ja veekindla korpuse tõttu ei ole karmide ilmastikuolude talumine õues kunagi keeruline. Ei mingit hirmu kuumuse, külma või võimsate veejugade ees.

 • IP66 veekindlus
Lisainformatsioon
Vali bränd Reolink
Ühenduvus 4G

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine