Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

HackRF One SDR 1 – 6000 MHz

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
WI244
365,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €15.01

HackRF One on katseseadmete moodul RF-ga seotud katsete ja mõõtmiste jaoks, mis katab sagedusvahemiku 1 kuni 6000 MHz. Seda kasutatakse eksperimentide ja mõõtmiste seadistamiseks avatud lähtekoodiga programmidega SDRide jaoks, raadioside ja raadioamatööride mõõtmiste jaoks mõeldud tarkvara arendamiseks. Riistvara on välja töötatud Michael Ossmanni (USA) poolt avatud lähtekoodiga seadmena, mida toetab tugev Kickstarteri rahastamisprojekt. Nüüd müüakse seda ka kaubandusliku tootena.

Süsteem katab laia sagedusvahemiku 1 kuni 6000 MHz ja hõlmab paljusid litsentseeritud ja litsentseerimata ning raadioamatööride sagedusalasid. Riistvara pakub maksimaalset proovikiirust 20MS/s, mis on piisav isegi laia sagedusalade signaalide, nagu WFM, DECT, Wifi ja muude signaalide mõõtmiseks. ADC töötab 8-bitise andmelaiusega ja pakub 48 dB dünaamilist ulatust. Digiteeritud I/Q-andmeid töödeldakse Xilinxi CPLD ja integreeritud ARM Cortex protsessoriga. Disaini ja komponentide valiku tõttu toetab seade ainult pooleldi dubleeritud tööd.

Kogu vooluahela on kavandatud madala energiatarbimisega, toitmine toimub ainult USB kaudu. Plaadil on Micro-B USB-pesa, sobiv kaabel on kaasas. Mitme HackRF One´i plaadi sünkroniseerimiseks on olemas pistikud taktsignaali sisestamiseks ja väljastamiseks. Neid signaale saab kasutada mitme plaadi paralleelseks kasutamiseks, näiteks MIMO-süsteemide või täisduplekssüsteemide mõõtmiseks. Lihtsaks kasutamiseks on ette nähtud kaks surunuppu ja mitu diagnostilist valgusdioodi.

Trükkplaat on professionaalselt valmistatud 4 kihiga. Kõik komponendid on SMD-osad. Oma riistvara arendamise ja laienduste toetamiseks on paljud signaalid saadaval hüppeliitmike pesadel. Need pistikupesad pakuvad GPIO-pinke ning CPLD parameetrite sisse- ja väljundeid. ARM Cortex protsessori programmeerimiseks saab kasutada JTAG-pistikut.

Saadetisega on kaasas:
HackRF One Board
Korpus
USB-kaabel
Tarkvara HackRF One Boardi jaoks

 

 

Lisainformatsioon
Vali bränd Wimo

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine