Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Protect 1207i GPS Tracker detektor ja Wi-Fi/GSM/3G/Bluetooth otsija

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
DSL02
954,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €31.82

Kasutusvariandid:

  • GPS-seireseadmete tuvastamine sõidukites
  • Varjatud Wi-Fi leidmine (Wi-Fi finder)
  • Mobiiltelefonide leidmine (GSM ja 3G)
  • Bluetooth-kuuljate detektor
  • GSM-vigade detektor
  • 3G (LTE) detektor
  • Wi-Fi kaamera detektor
  • Mobiiltelefonide ebaseadusliku/keelatud kasutamise tuvastamine läbirääkimiste, eksamite, vanglate, haiglate jne ajal

Protect 1207i on uus mõõtmisseade, mida insenerid või vastuluure spetsialistid saavad edukalt kasutada usaldusväärse vahendina erinevate digitaalsete ülekannete, nagu GSM, Wi-Fi, Bluetooth jne, jälgimiseks. Uued meetodid "pealtkuulamiseks ja jälgimiseks" kaasaegsete tehnoloogiate abil on tänapäeval laialdaselt levinud. Näiteks tilluke GSM-saatja on saadaval praktiliselt igas internetispioonipoes vaid 100-200 USD eest ja sellega saab kuulata kõiki teie vestlusi kontoris või kodus. Kaasaegsed GPS-jälgijad kasutavad auto GPS-koordinaatide edastamiseks GSM- ja 3G-mobiilsidevõrke. Paljud pisikesed peidetud kaamerad kasutavad video edastamiseks Wi-Fi-d. Ja mis ehk veelgi olulisem, Bluetooth protokoll on spetsiaalselt loodud häälte või vestluste edastamiseks kõrge kvaliteediga kuni 100 m kaugusele, seda saab hõlpsasti kasutada pealtkuulamiseks.

Tavalise RF-detektori (pealtkuulamisseadme) tundlikkus on laiendatud laias sagedusvahemikus, tavaliselt 3 või isegi 6-7 GHz. See tähendab, et tavaline detektor ei suuda tuvastada selliseid nõrku ja mittekontuurseid signaale nagu Bluetooth, Wi-Fi või Wi-Max. Isegi võimsamaid signaale, nagu GSM 1800, on samuti raske tuvastada, sest nende tundlikkus on madal kõrgematel sagedusaladel.

Ainus võimalus traadita protokollide usaldusväärseks tuvastamiseks on kasutada eelvaliku kiipide (saefiltrite) kasutamist, mis summutavad kõiki teisi signaale peale soovitud signaalide. Seda meetodit on rakendatud Protect 1207i-s, millel on 6 kanalit eri sagedusvahemike jaoks ja mis suudab üheaegselt tuvastada 6 erinevat liiki ülekandeid kaugemal kui mis tahes tavalised RF-detektorid. Sellised omadused muudavad Protect 1207i väga soovitavaks ja usaldusväärseks seadmeks vastase jälgimise käigus.

Soovitatav on, et läbiotsimise ajal tuvastatakse ruumides kõik RF-lainete allikad. Tuleb kindlaks teha iga allika olemus, kas tegemist on tavalise saatjaga, näiteks Wi-Fi juurdepääsupunktiga, või on see ebaselge päritoluga ja seega tuleks seda kontrollida ja tõenäoliselt eemaldada.

Omadused:

  • Portаble seade traadita allikate kontrollimiseks ja asukoha määramiseks (Wi-Fi leidja, GPS jälgimise detektor, GSM/3G detektor, Bluetooth detektor - kõik-ühes).
  • 6 tuvastuskanalit erinevate protokollide jaoks
  • GSM/CDMA/3G/LTE/Bluetooth/Wi-Fi/Wi-Max tuvastamine
  • Kanalid töötavad samaaegselt, nii et operaator teab, mida on leitud
  • Saab kasutada nii tavapäraste allikate kui ka ebaseaduslike pealtkuulamisseadmete (pealtkuulamise) jälgimiseks
  • 6 tulpdiagrammi 10-segmendiga igaühes, RF-allikate täpseks asukoha määramiseks 4 režiimi: Vaikne, vibratsioon, visuaalne ja kuulamine
  • 2 tundlikkuse taset (summuti)
  • Lisanäidik näitab tõenäolist protokolli
  • Vastupidav metallist korpus
  • Mikroprotsessoriga juhitav
  • Seetup-režiim koos vibratsiooni lävitustaseme valikuga

Spetsifikatsioon:

  • Sagedusvahemik (ülespoole suunatud sagedusalad)
  • CDMA, LTE800(4G), MHz: 824 - 849
  • GSM, MHz: 880 - 920
  • GSM (DCS), MHz: 1710 - 1790
  • WCDMA, 3G, GSM (PCS), DECT, MHz: 1920 - 2000
  • Bluetooth, Wi-Fi, MHz: 2400 - 2480
  • Wi-Max, MHz: 3000 - 7000
  • Sagedusala välise sumbumise tase, db: 20 - 45
  • Antenni tüüp, KOGUS: ümbersuunatud, 2
  • Avastamiskaugus, m: 1 - 10
  • Tööaeg, tundi: 10 - 15
  • Toide: 2 AAA (LR03) patareid.
  • Mõõtmed (ilma antennideta), mm × mm × mm: 120×70×16
  • Kaal: 217g

* Esipaneelil olevad märgised võivad eri riikides erineda.

Kuidas tuvastada GPS-jälgijaid Protect 1207i abil
Protect 1207i abil on 2 meetodit GPS-jälgimisseadmete tuvastamiseks:

1) jälgimisseadmest GSM/3G mobiilsidevõrku liikuva sõiduki liikumise ajal toimuvate ülekannete (üleslaadimiste) tuvastamine.
2) Jälgimisseadme ja võrgu vahelise ühenduse taastamise tuvastamine pärast ühenduse katkemist.

Meetod 1

Protect 1207i suudab tuvastada GPS-jälgimisseadmeid, kui need edastavad oma koordinaate. Paljudel jälgimisseadmetel on vibratsiooniandur (G-sensor) ja need ei saada koordinaate, kui auto ei liigu. Saateid saab teha eelnevalt programmeeritud intervalliga, näiteks iga 15 sekundi, 1 minuti või 15 minuti järel. Samuti on võimalik, et jälgimisseade laeb kogutud koordinaadid üles välise taotluse alusel ja ei alusta ise ülekandeid. Seetõttu on meetod 2 parem, kuigi selleks on vaja lisaseadmeid.

a) Veenduge, et teie enda mobiiltelefonid on välja lülitatud ("lennurežiim" sisse lülitatud või toide välja lülitatud) ja autos ei ole teisi telefone. Kui autos on oma GSM/3G-telefon või vargusevastane alarmsüsteem, tuleb telefon või alarmsüsteem deaktiveerida, võttes selle SIM-kaardi ajutiselt välja.
b) Asetage Protect 1207i sõiduki esiosasse ja alustage liikumist. Kui võimalik, ѕvalige marsruut kaugel tihedalt asustatud linnadest (maal), et vältida teiste inimeste mobiiltelefonide GSM/3G-signaalide juhuslikku mõõtmist.
c) Jälgige Protect 1207i GSM- ja 3G-bargrafi. Tüüpilised perioodilised tõusud võivad olla märk sellest, et tracker saadab signaale võrku. Nagu eespool öeldud, ei ole teada, millist intervalli saab trackeris eelprogrammeerida, kuid see peaks olema mõõtmise ajal sama. Seega, kui te täheldate bargrafil tõusu muutumatu intervalliga, võib see olla märk jälgimisseadme olemasolust.
d) sõiduk peaks mõõtmiste ajal liikuma. "Express" variandi puhul võib piisata 30-minutilisest testimisest, "sügavale otsiva" sõidu puhul 1-2 tunni jooksul detektori jälgimise ajal
e) kordage protseduuri, kui Protect 1207i on paigutatud auto tagumisse ossa, kuna ei ole teada, millises auto osas võib jälgimisseade olla peidetud.

Meetod 2 (soovitatav)

See meetod on usaldusväärsem, kuna aitab tuvastada jälgimisseadmeid isegi siis, kui need on programmeeritud mitte edastama "marsruuti", vaid koguma seda mällu, et seda hiljem soovi korral üles laadida. See meetod tuvastab jälgimisseadmetesse sisseehitatud GSM/3G-moodulid, sundides neid suhtlema võrguga. Meetodi 2 kohaldamiseks on vaja portatiivset GSM/3G häirijat, mille väljundvõimsus on vähemalt 1 W iga vahemiku kohta (GSM900, GSM1800, 3G - kokku vähemalt 3 W). Suurem võimsus annab aga usaldusväärsemaid tulemusi.

Mobiilsidevõrk koosneb mitmest LAC-st (asukohapiirkonnast), mis katab territooriumi. Kui telefon (või GSM/3G-moodul jälgimisseadmes) muudab LACi, registreerib ta end seal uuesti (asukoha uuendamine). LACide suurus võib sõltuvalt mobiilsidevõrgu koormusest varieeruda, kuid tavaliselt, kui sõidate läbi linna 10-15 km ühes suunas, sisenete teise LACi.

a) Lülitage GSM/3G-jammer oma sõidukis sisse ja veenduge, et see töötab - teie enda telefon peaks olema häiritud (märk "puudub võrk").
b) lülitage kõik autos olevad telefonid välja ("lennurežiim" sisse või välja lülitada). Kui autos on oma GSM/3G-telefon või vargusevastane alarmsüsteem, tuleb telefon või alarmsüsteem ajutiselt välja võtta, võttes selle SIM-kaardi välja.
c) Jälgige Protect 1207i´ bargrafi, et kontrollida, kas häireseade töötab (täielik tase).
d) sõitke teise LAC-i (10-15 km kaugusele) ja peatage oma auto kohas, kus ei saa olla teisi telefone (st mitte rahvarohkes kohas).
e) Protect 1207i´ bargrafi vaatamise ajal lülitage häireseade välja. Tasemed bargrafil peaksid koheselt langema. Kui pärast langust näitavad need taas 1-3 sekundi pikkuseid impulsse, tähendab see, et läheduses on GSM/3G-seade. Sellised tõusud on märk jälgimisseadmest
f) Usaldusväärsema tulemuse saamiseks võite korrata protseduuri, pöördudes tagasi algsesse kohta, kus häireseade on taas sisse lülitatud, kuid asetatud sõiduki teisele küljele, näiteks tagumisele küljele. Kohale jõudes asetage 1207i samuti tagumisse ossa, enne kui lülitate häireseade välja
Enne sõiduki jälgimisseadmete testimist saate kontrollida, et kasutate õiget mõõtepunkti ja et piirkonnas on veel üks LAC. Kasutage oma telefoni, jätke see sisse lülitatud, sõitke sisse lülitatud häirijaga, seejärel lülitage häirija välja ja kontrollige 1207i abil, kas teie telefon hakkab võrku vahetama (suureneb 1-3 sekundit).

Lisainformatsioon
Vali bränd Digiscan Labs

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine