Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Yaesu FTA-550L Airband COM radio with VOR NAV

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
FTA-550L
420,00 €
Lisa soovinimekirja

YAESU FTA-550 on täis funktsioone, kuid samas väga taskukohane. FTA-550 Airband Transceiver on varustatud ülisuure täispunktmaatriks LCD-ekraaniga ja pakub täielikku sidet õhusõiduki side sagedusalal ning lisaks sellele VOR ja ILS navigatsioonifunktsioone "NAV" sagedusalal. FTA-550 sisaldab NOAA ilmariba jälgimist ja võimalust programmeerida kuni 200 mälukanalit koos kiire ja lihtsa kanalite tagasikutsumise funktsiooniga. Täiesti uus, hõlpsasti kasutatav menüüsüsteem on ikoonipõhine, mis muudab navigeerimise kõigis selle transiiveri võimsates funktsioonides lihtsaks. Lisaks saab FTA-550 seadet hõlpsasti ja minutitega ümber programmeerida, kasutades lisavarustuses olevat PC programmeerimistarkvara ja kaasasolevat USB programmeerimiskaablit.

FTA-550L tarnitakse koos:
Li-Ioon aku, 110V ja 12VDC laadija koos tugihälliga, leelispatareide salv, antenn, vööklamber, peakomplekti adapter ja USB programmeerimiskaabel.

  • 5 W TX väljundvõimsus (Airband: AM 5W P.E.P. tüüp, 1,5W kandja).
  • Hiiglaslik 1,7" x 1,7" täispunktimaatriks-ekraan (160 x 160 punkti)
  • VOR-navigatsiooninäidik
  • NOAA ilmakanalite vastuvõtt
  • NOAA ilmateade
  • 200 mälukanalit 15 tähtnumbrilise tähemärgiga
  • Tagantjärele valgustatud klaviatuur ja dimmeriga ekraan
  • Veekaitse - IPX5 hinnang
  • Valju heli (800 mW)

 

Vastab nüüd MIL-STD-810F nõuetele
FTA-550 on nüüd testitud ja vastab sõjalisele standardile MIL-STD-810F. Sarnaselt kaubanduslikele maapealsetele raadiosidele on kõik praegused Yaesu Airband raadiosaatjad testitud vastupidavuse suhtes madalate ja kõrgete temperatuuride, löökide, vibratsiooni, tolmu ja vihma suhtes, tagades paljude aastate kestva kasutamise.
Lihtne kasutada menüüsüsteemi
FTA-550 on konfigureeritud lihtsasti kasutatava ikoonipõhise menüüsüsteemiga. Ekraanid ja menüüsätted on intuitiivse kasutajaliidese jaoks loogiliselt konfigureeritud.
Hiiglaslik punktmaatriksekraan (160 x 160 punkti)
FTA-550-l on suur 1,7" x 1,7" täispunktimaatriks LCD-ekraan, millel on täielik taustvalgustus ja hämarik. Suure eraldusvõimega ekraan lihtsustab kõigi FTA-550 suurepärase funktsiooni vaatamist.
VOR-navigatsiooninäidik
Kui FTA-550 võtab vastu VOR-signaali, lülitub ekraan automaatselt NAV-bändi ekraanile, mis näitab CDI-d vastavalt vastuvõetud signaalile.
200 mälukanalit kuni 15 tähtnumbrilise tähemärgiga
FTA-550 saab salvestada kuni 200 mälukanalit kiireks ja lihtsaks otsimiseks. Tänu võimalusele kasutada kuni 15 tähtnumbrilist märki nime kohta võimaldab FTA-550 paremat kanali kirjeldust.

Lisainformatsioon
Vali bränd Yaesu
Saatja tüüp Käsi
Digitaalne/Analoog Analoog

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine