Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Yaesu FTA-550L Airband COM radio with VOR NAV

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
FTA-550L
427,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €15.11

Tehniline kirjeldus FTA-550L
FTA-550L pakub lisaks AM raadiosagedusalas kuulamisele ja kõnelemisele ka VOR-navigatsiooni. Suur ja kergesti loetav LC-ekraan näitab tüüpilise VOR-NAV-seadme kursihälbeindikaatorit (CDI). Samuti on võimalik vastu võtta ILS-lokaatorit. Kõik funktsioonid on paigutatud vastupidavasse, IPX5 veekindlasse polükarbonaadist korpusesse, mille mõõtmed on vaid 60 x 133 x 34 mm ja kaal 410 g, ning mis on valmistatud ja läbinud ranged testid vastavalt standardile MIL-STD-810F.
USB-programmeerimiskaabel kuulub tarnekomplekti. Koos tasuta saadaval oleva tarkvaraga YCE01 on mälu haldamine oluliselt lihtsustatud ja võimaldab seadistusi kiiresti muuta.
Muud põhjalikud lisatarvikud on lisatud, et muuta FTA-550L lennuki raadio lihtsaks kasutamiseks kõikides mõeldavates olukordades ja tagada ohutus igas olukorras - nii toiteallika kui ka juhtmega avioonika peakomplektiga ühendamise võimaluste osas.

Rakenduse kirjeldus FTA-550L
FTA-550L õhusõiduki raadio on ideaalne kaaslane pilootidele ja lennundusspordi harrastajatele. Selle käsiraadio abil on võimalik kasutada 5 W saatevõimsusega lennundussagedusalas häälraadiot. Et muuta kasutamine võimalikult lihtsaks, saab vabalt programmeerida kuni 200 mälukanalit. Igale kanalile saab anda kuni 15 tähemärgilise nime. See teeb kõigi oluliste sageduste leidmise lihtsaks. Vastupidav klahvistik võimaldab kiiret sageduse valikut ja pakub otsest juurdepääsu hädaabinumbrile 121,5 MHz.
FTA-550L pakub ka mitmeid funktsioone, mis muudavad igapäevase kasutamise praktikas palju lihtsamaks. Näiteks on suur ekraan ja klahvistik valgustatud ja timmitav, et neid oleks öösel kergesti loetav ilma pimestuseta. Valjuhääldi väljund on piisavalt võimas, et seda oleks hõlpsasti kuulda ka mürarikkas keskkonnas. 7,4 V ja 2200 mAh võimsat akut saab laadida mitmel viisil: Kas teel autos kaasasoleva sigaretisüütaja adapteri kaabli abil või hotellis kaasasoleva laadijaga. Loomulikult on kaasas ka laadimisalus, et FTA-550L leiaks alati oma püsiva koha kontoris ja jääks valmisolekusse. Ja igaks juhuks on kaasas ka tühi patareipesa, millesse saab sisestada kuus AA-patareid. Nii on teil alati piisavalt energiat kaasas, ükskõik kuhu teie reis teid ka ei viiks.

Heakskiidetud lennundusraadiosid alates 6. septembrist 2017.

09/06/2017: FTA-250L / FTA-450L / FTA-550L / FTA-750L / FTA-850L on nüüdseks heaks kiidetud ka muudeks kui lennuliiklusteeninduse teenusteks!

BNetzA (Federal Network Agency = Saksamaa föderaalne asutus) annab nüüd sageduste eraldamise FTA-250L/FTA-450/FTA-550/FTA-750, maapealsete raadiojaamade ja õhusõidukite raadioseadmete jaoks!

Nõuded

  • seadmeid ei kasutata lennujuhtimisteenuste osutamiseks (TURM/TOWER).
  • RADIO/INFO, START, FOLLOWER, RECOVERY on ok!
  • sageduse määramine peab olema seotud D-xxxx kutsungiga.
  • seadmed peavad vastama lennundusstandardile ETSI EN 300676 (see kehtib FTA-250L/FTA-450L/FTA-550L/FTA-750L/FTA-850L puhul).

Üksikutel juhtudel võib esineda täiendavaid piiranguid, näiteks ei asenda õhusõidukis olevad pihuarvutid võimalikke nõutavaid paikselt paigaldatud kohustuslikke seadmeid.

Täiendavat teavet saab järgmistest ühendustest: www.dulv.de, www.daec.de või Föderaalsest võrguametist.

Sõltumata sellest, kehtib loomulikult ka siis, kui sageduse eraldamist ei taotleta:

Yaesu FTA-250L, FTA-450L, FTA-550L, FTA-750L ja FTA-850L õhusõiduki raadiosaatjad on CE-sertifitseeritud, neil on vastavusdeklaratsioon ja neist on teavitatud föderaalset võrguametit. Seega on kauplemine, ladustamine ja ostmine probleemivaba.

Seadmeid ei tohi Saksamaal kasutada ilma sageduse määramiseta. Saksamaa Föderaalse Lennundusameti sõnul ei ole vastuväiteid sageduse määramata seadmete kandmisele väljalülitatud olekus, et raadioseadme rikke korral oleks olemas asendusseade. Isegi sellisel juhul jääb käitamine lubamatuks, sest hädaolukorras peab piloot võtma kõik võimalikud meetmed, et vältida ohtu endale ja teistele.

Teadaolevalt on mõnes teises ELi riigis seadme kasutamine lubatud ka ilma sageduse määramiseta.

(Ühendkuningriigis: CAA seadmeluba LA301075 8,33 kHz kanalisammuga VHF-käsiraadiole, ei kehti õhuruumi A, B ja C puhul).

TEHNILISED ANDMED

Toote nimi - FTA-550L
TX võimsus [W] - 5 W
Toetatavad sagedusalad - VHF õhuruumi sagedusala
Bränd - Yaesu
Kaal - 410 g
Antenniühendus - BNC-pesa
Bluetooth-liides - ei

Lisainformatsioon
Vali bränd Yaesu
Digitaalne/Analoog Analoog
Saatja tüüp Käsi

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine