Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Yaesu FT-70DE C4FM/FM 2m/70cm Dual Band Handheld

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
YAE82
209,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €10.69

FT-70DE C4FM FDMA / FM 144/430 MHz kahesageduslik 5W käsisaatja

Uus FT-70DE on kompaktne ja väga soodsa hinnaga YAESU System Fusion transiiver, mis pakub nii tavapärast analoog FM-tööd kui ka täiustatud C4FM digitaalset režiimi. FT-70DE pakub kuni 5W usaldusväärset RF võimsust ja selle suur esiosa kõlar pakub 700mW valju heli väljundit. Kuna C4FM-il on paremad BER (Bit Error Rate) karakteristikud kui teistel digitaalsetel modulatsioonidel, võib kasutaja oodata erakordset helikvaliteeti. Uus digitaalne FT-70DE sisaldab meie ainulaadset automaatse režiimivaliku (AMS) funktsiooni. AMS tuvastab vastuvõetud signaali töörežiimi kui C4FM digitaalset või analoog FM-i ning lülitab vastuvõtja automaatselt ja koheselt sobivasse režiimi. Kasutajad ei pea käsitsi režiimide vahel vahetama. Eespool kuvatav mitmevärviline LED-režiimiindikaator võimaldab operaatoril hõlpsasti näha, millises režiimis FT-70DE igal hetkel on. LED Mode-Indikaator näitab selgelt ja nähtavalt saate-/vastuvõturežiimi, muutes oma värvi, nii et transiiveri töörežiim on hõlpsasti äratuntav ühe pilguga. Üks FT-70DE teisi iseloomulikke omadusi on digitaalne grupimonitor (GM), mille DG-ID (Digital Group Identification) ja DP-ID (Digital Personal Identification) on nüüd FT-70DE-s olemas, et lihtsustada GM-töötlust. Lihtsamalt öeldes saavad sama DG-ID või DP-ID valivad transiiverid omavahel suhelda. DG-ID ja DP-ID on valitav vahemikus 00 kuni 99, mis pakub palju paindlikkust, nii et kasutajad saavad GM-režiimis sõpradega grupisuhtlust nautida vastavalt oma individuaalsetele töövajadustele.

FEATURES

Kommertsklassi VHF / UHF
FT-70DE on ehitatud vastavalt kommertsklassi standarditele, sealhulgas IP54 klassile tolmu- ja veekindluse tagamiseks, mis muudab selle raadioaparaadi sobivaks kasutamiseks ka kõige karmimates tingimustes.

Laia sagedusala vastuvõtu leviala
108 MHz - 580 MHz, pidev vastuvõtt õhusõidukite sagedusaladele, avalike teenuste kanalitele jne.

Mitmekülgsed skaneerimisvõimalused
Programmeeritav VFO skaneerimine, skaneerib kõiki kanaleid soovitud sagedusvahemikus, mälus skaneerimine võimaldab skaneerida kasutaja valitud sagedusi, prioriteetse kanali skaneerimist saab kasutada mälukanalite skaneerimiseks, muutes ühe kanali prioriteetseks. Weather Alert skaneerimine hoiatab kasutajat raskete ilmastikuolude lähenemisest.

Automaatne režiimivalik (AMS)
Funktsioon Automatic Mode Select tuvastab vastuvõtusignaali režiimi Transceiver valib automaatselt ühe neljast sidemoodist vastavalt vastuvõetud signaalile. See on äärmiselt mugav side kuulamisel, kuna te ei pea teadma teise poole siderežiimi. Transceiverit saab kasutada ka fikseeritud siderežiimis.

Täiustatud funktsioonid
Muud täiustatud funktsioonid on järgmised: Väline alalisvoolu pesa alalisvoolu toiteks ja aku laadimiseks, mini USB port mugavaks programmeerimiseks ja tarkvara uuendamiseks, CTCSS/ DCS töö, automaatne väljalülitusfunktsioon (APO), RF Squelch, saatja aja väljalülitamise taimer (TOT) ja hõivatud kanali lukustus (BCLO).

Lisainformatsioon
Vali bränd Yaesu

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine