Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Yaesu FT-4XE 2m/70cm Dual Band FM Handheld

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
YAE98
85,00 €
Lisa soovinimekirja

Tehniline kirjeldus FT-4XE
FT-4XE on varustatud vastavalt kõrgeimatele tööstusstandarditele: 200 mälu, 10 programmeeritavat skaneerimisulatust, sõltumatu saate- ja vastuvõtusagedus mälus, mitu skaneerimisvõimalust, VOX-töö (koos lisavarustusega), ARTS, kaks vabalt määratavat funktsiooniklahvi ja palju muud. Töösagedust saab VFO-režiimis seadistada sammudes 5 kuni 100 kHz, CTCSS- ja DCS-filtri funktsioonid tagavad häireteta töö ja üksikute abonentide või tervete gruppide sihipärase adresseerimise. Sisse on ehitatud ka FM-ringhäälingu vastuvõtja. Lisavarustusena saadava programmeerimiskaabli abil saab mälu ja muid funktsioone seadistada arvutist, samuti on olemas kloonimisfunktsioonid.
Seadme antenniliitmeks on kvaliteetne süvistatud SMA-pistik, st. emaskeermega ja isase sisejuhtmega. Vastavalt sellele on antennil väliskeere ja sisemine naisjuht. See tähendab, et lisaks tarnitud SMA SRA-15-le sobivad ka teatud teiste tootjate antennid, sealhulgas Diamond´i antennid, mille tootenimes on "J", näiteks SRJ-77CA.

Rakenduse kirjeldus FT-4XE
FT-4XE-ga jätkab Yaesu oma edukat kompaktsete kahesagedusala käsiraadioaparaatide seeriat. FT-4XE pakub laia valikut funktsioone kompaktses ja vastupidavas konstruktsioonis. Saadaval on kuni 5 W saatevõimsus (lülitatav 2,5 W ja 500 mW) ning 36 mm läbimõõduga valjuhääldi annab 1 W AF võimsust - see tagab hea selge heli ka mürarikkas keskkonnas. Kaasasolev LiIon aku on mahutavusega 1750 mAh ja pakub seega kuni 15 tundi tööaega. Kaasasolev laadija annab täisvõimsuse tagasi vaid 3,5 tunniga.
52 nm laiuse, 90 mm kõrguse, vaid 30 mm sügavuse ja 250 g kaaluga on FT-4XE väga käepärane ja samas mitte liiga väike.

TEHNILISED ANDMED

Toote nimi - FT-4XE
TX võimsus [W] - 5 W
Toetatavad sagedusalad - 2m, 70cm
Tootja - Yaesu
Kaal - 250 g
Bluetooth-liides - ei

Lisainformatsioon
Vali bränd Yaesu

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine