Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Hytera BD615V digitaalne käsiraadiosaatja, 1500mAh Li-Ion, kiirlaad. 3h, 136-174Mhz VHF

Saadavus: Laos
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
HYT127
Soodushind 299,00 € 324,00 €
Lisa soovinimekirja

Hytera BD615

Vastupidav raadio karmide keskkondade jaoks

Hytera uus raadiosaatja BD615 pärib oma eelkäija TC-610 suurepärase jõudluse ja pakub professionaalset suhtlust, mida on lihtne tõhusalt kasutada. Tugev ja usaldusväärne kere tagab toote suurepärase jõudluse. Selge ja valjuhäälne hääl suudab paremini toime tulla erinevates keskkondades, sealhulgas mürarikkas keskkonnas, näiteks väljas ja rahvarohketes kohtades.

VASTUPIDAV JA USALDATAV

BD615-l on julge kahevärviline disain ja see on testitud, et see vastaks sõjalistele standarditele 810 G, sealhulgas temperatuurimuutuste ja vibratsiooni talumine. BD615 on ka IP66 sertifikaadiga tolmu- ja veekindel ning selle ehitus tagab töökindluse erinevates keskkondades.

PUHAS HÄÄL

Uusima digitaalse kodeerimise ja parandustehnoloogiaga varustatud BD615 tagab inimhääle selgema ja moonutusteta edastamise isegi suuremate vahemaade tagant.

SUUREPÄRANE TULEMUS

Uue, uuendusliku disainiga BD615 pakub paremaid tulemusi kui traditsioonilised analoograadiod. Suurepärase vastuvõtutundlikkusega tähendab see, et seade suudab häireteta stabiilset sidet pakkuda.

ANALOOG JA DIGITAALNE

BD615 toetab sama riistvaraga nii analoog- kui ka digitaalrežiime. Saate hõlpsalt vahetada kahe töörežiimi vahel, mis aitab teil suhelda rohkemate seadmetega.

Lisainformatsioon
Vali bränd Hytera
Saatja tüüp Käsi
Digitaalne/Analoog Analoog, Digitaalne