Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Hytera VM750D 32GB LTE kehakaamera

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
HYT250
699,00 €
Lisa soovinimekirja

VM750D

Kehal kantav kaamera


Hytera VM750D kehal kantav kaamera (BWC) on mõeldud tõendite, näiteks piltide, videote ja helide salvestamiseks, jäädvustamiseks ja üleslaadimiseks sündmuskohal. See mängib juhtivat rolli usalduse loomisel avalikkuse suhtes, ametnike vastutuse edendamisel ning läbipaistvuse suurendamisel politsei ja kodanike vahel.

Turvaline, nutikas, läbipaistev

  • 160° diagonaalne vaateväli
  • 2,8-tolline ekraan
  • Pildistabilisaator
  • NFC-võimeline ID-vahetus
  • Kiire positsioneerimine
  • Al-juhitav näotuvastus
  • Intelligentne stseenituvastus     

160° diagonaalse vaateväljaga (DFOV) laiendab BWC oluliselt teie vaatevälja. Seega saate selle uskumatu kaameraga jäädvustada rohkem detaile. BWC saab ka reaalajas video edastamist välitingimustes üle 3G, 4G või WLAN-võrgu juhtimiskeskusesse, et parandada olukorrateadlikkust. Tõendite haldamise lahendus võimaldab teil turvaliselt koguda, hallata ja jagada kõiki BWC-st saadud andmeid.

160° diagonaalne vaateväli

Super-laia nurgaga kaamera võimaldab teil jäädvustada rohkem objekte laiemas vaateväljas. Isegi ühe meetri kauguselt suudab BWC jäädvustada sihtmärkide käeliigutusi lähedalt.

PoC-raadio

BWC toimib PoC-raadio. Seade võimaldab 3G, 4G või WLAN-võrkude kaudu helistada, vajutades lihtsalt PTT-klahvi (push-to-talk). Tänu täiustatud mürasummutustehnoloogiale võtab BWC teie hääle vastu, eemaldades samal ajal ümbritseva müra.

Kiire positsioneerimine

BWC pakub kiiret positsioneerimisteenust, kasutades GPS-i, GLONASS-i ja BDS-i koos AGPS-iga avalikus võrgus. Tänu täiustatud positsioneerimisalgoritmile annab BWC täpsed asukohaandmed.

AES-256 krüpteerimine

VM750D kasutab AES-256 täiustatud krüpteerimistehnoloogiat, et kaitsta kõiki jäädvustatud tõendeid (sealhulgas pilte, heli ja videoid) kohalikus salvestusruumis.

Intelligentne stseeni tuvastamine

BWC sisaldab multifunktsionaalset andurit, mis saadab automaatselt häirejuhtimiskeskusele, kui tuvastatakse Man-down, oklusioon, stay-long või demonteerimine.

Kaugkõrvaline mikrofon (RSM)

VM750D võib töötada raadioga kui kaugkõneleja mikrofon (RSM). Pärast BWC ühendamist raadioga BT- või andmesidekaabli kaudu saate häält edastada, vajutades PTT-klahvi.

NFC-võimeline ID-vahetus

NFC võimaldab ID ümberlülitamist lihtsalt NFC-kaarti BWC külge hoides. See lihtsustab ID ümberlülitamist, suurendab BWC kättesaadavust ja vähendab tarbetuid kulutusi.

2,8-tolline ekraan

2,8-tollise puuteekraaniga on kasutajatel võimalik seadet hõlpsasti käsitseda ja saada visuaalset tagasisidet.

 

Lisainformatsioon
Vali bränd Hytera
Pakett Houston Kõne+Video

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine