Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Hytera PNC380D NFC LTE terminal B8,1GB+8GB, Video recording,WIFI(5G/2.4G),BT,GPS/BD/GLONASS,4G,celluar network, No NFC

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
HYT06
366,00 €
Lisa soovinimekirja
Monthly payment from €15.05

PNC380 PoC Radio vahetu side piiramatud võimalused

- PTT teenused 2G, 3G, 4G või WLAN võrgu kaudu

- Kõne- ja videokõned suurema tootlikkuse ja koostöö saavutamiseks

- GPS/GLONASS/BDS/AGPS-positsioneerimine

- IP67 klassifikatsioon, et vastu pidada karmidele tingimustele

- Eraldi hädaabinupp suurendab töötajate turvalisust

Push-To-Talk (PTT) side on ärimaailmas juba aastakümneid tõestanud oma tõhusust ja usaldusväärsust. Mobiilsete lairibavõrkude kiire arenguga suureneb PTT-kasutajate nõudlus andmerikaste multimeediateenuste, näiteks piltide ja videote järele, mida senised kitsaribalised raadiosüsteemid ei toeta. Hytera Push-To-Talk over Cellular (PoC) lahendus, mis kasutab ära väljakujunenud lairibavõrke, pakub nii PTT-kõnet kui ka suurt andmemahtu üleriigilises levialas ilma täiendavate investeeringuteta traadita infrastruktuuri. Hytera PNC380 PoC-raadio ühendab kiirsuhtluse ja multimeediumirakendused ühte seadmesse. Seade pakub 2G-, 3G-, 4G- ja WLAN-võrkudes rikkalikke multimeediaandmesideteenuseid, sealhulgas 4G-video edastamist, asukoha jagamist ja kiirsõnumite edastamist. PNC380 pakub traditsioonilistelt kahesuunalistelt raadiotelt päritud suurt PTT-nuppu, mis võimaldab koheselt üks-ühele ja üks-mitmele kõnesidet. Raadios on ka valju ja selge heli, spetsiaalne hädaabinupp ning 4000 mAh aku, mis kestab terve päeva. Vastupidav ja vastupidav raadio on ideaalne erinevate rakenduste jaoks, sealhulgas linnamajandus, kinnisvara turvalisus, logistika, suurüritused, tööstuspargid, lennujaamad ja muud.

Olge ühenduses, jääge kursis

Kasutades ära erinevate operaatorite 2G-, 3G-, 4G- ja WLAN-võrkude laiaulatuslikku leviala, pakub PNC380 sujuvat sidet kogu riigis. Rääkige rühmade või üksikisikutega koheselt PTT-nupu vajutamisega või tehke telefonikõne, kasutades selleks kogu kasutuses olevat klahvistikku.

4000 mAh kestab terve päeva jooksul

4000 mAh liitium-ioonaku pakub 5-5-90 töötsükliga üle 24 tunni kõne- ja ooteaega ning seda saab laadida raadio Micro USB-pordi kaudu.

4G otseülekanne

Raadio on varustatud 5-megapikslise tagakaameraga, mis võimaldab edastada kohapealseid videoid reaalajas 4G-võrgu kaudu dispetšerile või ülemusele, parandades olukorrateadlikkust ja otsuste langetamist.

Täiustatud ergonoomiline disain

Kompaktne ja ergonoomiline disain koos läbimõeldud külgmiste klahvide paigutusega muudab ühe käega käsitsemise lihtsaks ja mugavaks. Libisemiskindla tekstuuriga korpus tagab kindla haardumise ka märgades tingimustes.

Positsioneerimine

PNC380 pakub asukoha määramise teenuseid, kasutades GPS-i, GLONASS-i ja BDS-i kombinatsiooni koos assisteeritud GPS-tehnoloogiaga.

Valge ja selge heli

Kahe mikrofoni müravähendustehnoloogiat kasutades võtab raadio alati õiget häält vastu, hoolimata suurenenud taustamürast. Täiustatud akustika disain tõstab oluliselt heli helitugevust ja teravust.

IP67-kindlus

Sertifitseeritud IP67 klassifikatsiooniga, on raadio täielikult kaitstud tolmu eest ja on kuni 1 meetri sügavusel 30 minutit veekindel. Raadio vastab ka MIL-STD-81 0G standardile, mis võimaldab taluda 1,5 meetri kõrguselt kukkumist.

Spetsiaalne hädaabinupp

Raadio ülaosas asuv oranž hädaabinupp aitab hädaolukorras saata hädaabikõne dispetšerile või ülemusele.

Hytera pakub PoC-lahendust, mis koosneb PoC-raadiosidest, mobiilirakendustest ja dispetšeri/haldusplatvormidest. See lahendus pakub mitmekülgseid teenuseid, sealhulgas kohese üks-ühele ja üks-mitmele Push-to-Talk, täisduplekskõnesid ja videokõnesid, kaardipõhist dispetšerit ja kiirsõnumeid üle avalike võrkude. Seda saab kasutada erinevates stsenaariumides, see on odav, turvaline, lihtne kasutusele võtta ja usaldusväärne. Hytera PoC-raadio on standardsete API-liidestega avatud kolmandate osapoolte rakendustele ja platvormidele kohandamiseks.

Liikluspolitsei

Tänu PoC-haldusplatvormile aitab PNC380 välijuhtidel saada kiiresti ühendust juhtimiskeskusega, et kiirelt reageerida intsidendi ajal.

Kinnisvara turvalisus

HD-kaameraga varustatud PNC380 võimaldab turvameestel patrullimise ajal salvestada ja edastada kohapealseid fotosid ja videoid järelevalveametnikele.

Logistika

GPS/GLONASS/BDS/AGPS-positsioneerimist toetav PNC380 saab edastada oma asukohateavet seirekeskusele, et aidata järelevalveametnikel jälgida kaupade asukohta ja liikumist.

Lennujaamad

Kasutades kahe mikrofoni müravähendustehnoloogiat, kõrvaldab PNC380 taustamüra ning toodab valju ja selget heli väga mürarikkas keskkonnas, näiteks lennujaamas.

Suursündmused

PNC380 pakub 2G/3G/4G/WLAN-võrkude kaudu kaugsidet hajutatud kasutajatele ja gruppidele, et tagada kiire koostöö ja kiire reageerimine.

Tööstuspargid

PNC380 kasutab hästitoimivaid üldkasutatavaid võrke, et tagada kiire kõne- ja andmeside, ilma et oleks vaja ehitada uut, spetsiaalset eravõrku.

Lisainformatsioon
Vali bränd Hytera
Pakett Houston Kõne+Video

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine