Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Midland Bike Guardian WIFI mootorratta kaamera FHD

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
A601
Soodushind 129,00 € 169,00 €
Lisa soovinimekirja
BIKE GUARDIAN WIFI - ALATI ÜHENDUSES.

Bike Guardian on esimene mootorrattakaamera, mis salvestab pidevalt ning millest on eriti palju abi õnnetusjuhtumite puhul.
Ühendage mootorratta USB port kaasasoleva (veekindla) toitejuhtmega; see hakkab automaatselt salvestama, kui mootorratas käivitub, ning lülitab end samamoodi välja, kui mootorratas peatub. 
Visionbank rakendusega saate kaamerat ka kaugelt juhtida, nutitelefoni või -tahvli abil.

Bike Guardian Wifi on Midlandi loodud uuenduslik pardakaamera. Nagu nimigi viitab, on Bike Guardian Wifi alati ühenduses: tänu Visionbank rakendusele saate seda juhtida oma nutiseadmest isegi salvestamise ajal.
Bike Guardian Wifil on lainurk-objektiiv, mis on eelmisest mudelist veelgi etem: see on kuni 170°, mis salvestab kõike teie ümber HD-s sagedusel 30fps.
Salvestused luuakse lõimena: kui kasutaja valitud mikro SD-l (kuni 128 GB) on mäluruum täis saanud, salvestatakse vanem sisu üle. Tänu integreeritud kiirendusmõõturile (G-sensor) suudab kaamera tuvastada õnnetusjuhtumi ning kaitseb videomaterjali automaatselt ülesalvestamise eest, seega ei ole teil vaja muretseda materjali kaotsimineku pärast, see on nagu must kast!
Bike Guardian Wifi on täielikult uuendatud, isegi metallkorpusel on uut moodi viimistlus ja veelgi parem veekaitse. Sellel on IP68 sertifikaat, nii et suudab salvestada isegi 10 m sügavusel! Toitejuhe on samuti veekindel.

Peamised omadused

TÄIELIK HD pardakaamera

 Resolutsioon: Täielik HD 1080p / HD 720p/WVGA/VGA
Kaadrisagedus 1080p@30fps / 720p@30fps

 IP68 reiting

 Tsükliline salvestamine

 Foto: 12 MP

 Video: 1080p 30fps

 Lainurk 170°

 Mikro SD Alates 8 kuni 128 GB (4GB või vähem ei sobi)
Aku - 1000 mAh (kuni 120 min)

Karbis on:
BIKE GUARDIAN WI-FI videokaamera, USB juhe, veekindel USB-kaabel, fikseerimissulgur, lenkstangi kinnitus, iminapp, kahekordne isekleepuv kinnitus, mis sisaldab: GO-PRO adapterit, kruvi, kiirfikseerijat, lamedat kinnitusbaasi
Lisainformatsioon
Vali bränd Midland

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine