Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Brinno SHC1000W-14 DUO Smart uksesilma kaamera 14mm

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
BR33
Soodushind 199,00 € 299,00 €
Lisa soovinimekirja
Brinno DUO targa kodu uksekaamera 14 mm

Brinno SHC1000W 14mm DUO targa kodu kaamera on ideaalne turvakaamera nii üürnikele kui koduomanikele.. Kaamera on võimalik paigaldada ja maha võtta kõigest 60 sekundiga, muutes selle ideaalseks lahenduseks DIYerite jaoks. Brinno DUO liikumissensor on vargakindel ja vaateväljast väljas, asudes uksekoputil või kinnitatuna väliselt, et erinevate nurkade all käivituda. Brinno DUO integreerib kaamerasse unikaalse passiivse infrapunaliikumissensori, mis elimineerib valealarmid, kasutades ümbritseva soojusvahetuse sensoreid, mis käivituvad inimese lähenedes.

Brinno DUO turvakaamera ei paista esiuksel silma, tänu sellele on see suurepärane innovatiivne turvalahendus. Erinevalt teistest turvakaameratest ja videouksekelladest on Brinno DUO kaamera peidetud ja turvaline ning sellel on optimaalse kvaliteediga lääts, mis standardsesse 14mm vaateavasse sobitub.

Liikumistuvasti aktiveerib Brinno DUO. Brinno DUO jäädvustab ja salvestab pildid ukse taga kohalikku SD-kaarti. Samaaegselt saadab kaamera külastaja pildid teie määratud e-postkasti ja edastab alarmteate ka teie mobiiltelefoni. Seade jäädvustab automaatselt külastajate pildid määratud e-postiaadressile manusena saadetavale alarmteatele.

Brinno DUO on lihtne, turvaline ja praktiline lahendus, mis hoolitseb nii tehnoloogiast huvituvate täiskasvanute kodude eest, kui nad ära on, kui ka tehnoloogiakaugete täiskasvanute ja laste kodude eest, kes nutitelefone ei kasuta. Brinno DUO tagab meelerahu minimaalse vaevaga, jälgides teie esiust teie ja teie perekonna eest. Diskreetne vaateava turvakaamera kodu ja korteri esiukse jaoks nutitelefoni teadaannete, liikumissensorite, duaalse sisemälu ja sisemise digiekraaniga.

Omadused:
Vaateava: 14 mm;
Kohalduv ukse paksus: 43 - 80 mm;
Vaatenurk: Tavarežiimis 90°, suumitult 40°;
Vaateava tüüp: optilise taseme läätse vaateava;
LCD-ekraan: 2,7-tolline TFT;
Salvestamine: Micro SD-kaart (toetab kuni 32 GB mälu, 8 GB Class 10 on soovituslik);
Juhtmevaba: WiFi (802.11 b/g);
Faili formaat: JPEG;
Vooluallikas: 4 AA patareid (ca 3000 käivituskorda);
Mõõtmed (WxHxD): 87 x 158 x 34 mm;
Kaal: 170 g (patareideta);
Sisseehitatud sensor: koputussensor.

Komplektis:
Vaateava
Lihtne äärik
Kruvikeeraja
MicroSD-kaart
4xAA patareid
Kasutusjuhend
Kiirkäivitusjuhend
Lisainformatsioon
Vali bränd Brinno