Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Reolink RLC-842A 8MP 4K PoE IP valvekaamera 5X Zoom, isiku ja sõiduki tuvastusega

Saadavus: Laos
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
RE38
129,00 €
Lisa soovinimekirja

Reolink RLC-842A

4K PoE kaamera intelligentse tuvastamise ja 5-kordse optilise suumiga

Isiku/liikme tuvastamine
4K 8MP Ultra HD
IK10 vandaalikindlus
Helisalvestus


Intelligentne tuvastamine: Keskendub sellele, mis on oluline

RLC-842A on varustatud isiku/auto tuvastamise tehnoloogiaga, mis suudab arukalt eristada inimeste ja sõidukite kuju. Triviaalsete objektide liikumine jäetakse tähelepanuta, et vähendada valehäireid. Te saate alati täpseid hoiatusi oluliste sündmuste kohta.

Isiku/liikuri tuvastamine

Täpsed hoiatused

Ilma tellimuseta

 

5X optiline zoom: näete lähemalt ja selgelt

Tänu motoriseeritud varifokaalobjektiivile pakub RLC-842A laia vaatenurka 27°~96°. Selle 5-kordne optiline suum võimaldab teile hämmastavate detailide jaoks sisse suumida ja laiema vaatenurga jaoks välja suumida.

 

4K Ultra HD: muljetavaldav selgus ja teravus

Kodune turvalisus hüppab kõrgemale tasemele 4K 8MP Ultra HD abil. Kaamerast näete selgelt, mis toimub, ja mis veelgi tähtsam, saate nautida veatuid pilte ja videoid. Isegi raskesti nähtavad detailid ei lähe kaduma.

 

Unetu valvur koos öise nägemisega

RLC-842A hoiab teie peret alati valvata nii päeval kui ka öösel. See 4K turvakaamera on varustatud 24 infrapuna valgusdioodiga, mis võimaldab teil näha asju selgelt ka pimedas kuni 100 jala ulatuses.

24 infrapunase valgusdioodi
Kuni 30 m

Aegluubis - vaata päeva minutiga

Pikaajalisi sündmusi, nagu päikesetõus ja lillede õitsemine, on raske, kuid lõbus jälgida. See aegluubiga kaamera teeb selliste sündmuste hämmastava protsessi hindamist minutite jooksul kiiremaks ja lihtsamaks.

* See funktsioon ei ole ühilduv, kui kaamera on ühendatud NVR-iga.

 

Mitu salvestusvõimalust

See nutikas IP-kaamera toetab 24/7 pidevat, liikumist käivitavat või plaanilist salvestamist. Kõik videod saab salvestada mikro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige kohandatud turvalisust.

Micro SD-kaart

Toetab kuni 256 GB mikro SD-kaarti (ei kuulu komplekti).

 

Reolink NVR

Kui soovite salvestada videoid palju pikemaks ajaks või hallata mitut kaamerat, võite lihtsalt ühendada kaamera ühilduva Reolink NVR-i või turvakaamerasüsteemiga.

* Reolink NVR-i soovitatakse parima jõudluse saavutamiseks.

 

PoE - kiirem, lihtsam ja odavam paigaldus

Tänu Power over Ethernet (PoE) tehnoloogiale saab see IP-kaamera edastada videoid ja laadida samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu. Selle kaamera saate paigaldada kiiresti ja kenasti.

Plug & play
Usaldusväärne ühendus


IK10 vandaalikindlus

IK10 vandaalikindlus tähendab, et see kaamera on vastupidavam, et taluda väliseid kahjustusi. Selle objektiivi kaitseb hästi tugev korpus ja väldib kahjustusi, kui midagi kogemata kaamerat tabab või kui keegi üritab seda hävitada.

 

Kartmatu mis tahes karmide ilmastikuolude suhtes

RLC-842A saab kasutada erinevates tingimustes, nii sise- kui ka välistingimustes. Vastupidav korpus ja korpus võimaldavad sellel kaameral taluda võimsaid veesuitsmeid, tugevat kuumust, niiskust ja külma.

IP66 sertifikaadiga ilmastikukindel

 

Kaugjuurdepääs ja juhtimine

Reolink App & Client on suurepärane võimalus kaamera kiireks konfigureerimiseks ja selle suurepäraste funktsioonide täielikuks kasutamiseks. 

Lisainformatsioon
Vali bränd Reolink
Power Supply 12V, POE
Connection RJ45