Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Reolink RLC-523WA Dual Band WiFi-ga 5MP valvekaamera, PTZ, 3 X Zoom, isiku ja sõiduki tuvastusega

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
RE29
299,00 €
Lisa soovinimekirja

Uus nutikas tuvastamise tehnoloogia
Tänu kaameratehnoloogiale, mis analüüsib inimeste ja sõidukite kujundeid, pakub RLC-523WA täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta.

Isiku/auto tuvastamine
Täpne hoiatus
Ilma tellimuseta
Topelthoiatus soovimatute isikute eest

Kui sissetungija on tuvastatud, käivituvad kaamera prožektorid ja sireen või aktiveeritakse käsitsi, et hoiatada potentsiaalset kurjategijat. Peatage kuritegu enne selle toimumist.

Sisseehitatud sireen
Liikumisvalgustus
Reaalajas interaktiivne side

Sisseehitatud mikrofon ja kõlar võimaldavad teil kuulata ja rääkida tagasi sellele, keda kaamera reaalajas tabab: "Tere" sõpradele või hoiatus vaenlastele.

Mikrofon
Kõlar
Üles ja alla, vasakule ja paremale, sihtimine ja jälgimine

See PTZ-kaamera võimaldab 360° panoraamiga & 90° kallutusega vaadata oma maailma iga nurga alt ja saab automaatselt jälgida liikuvat inimest. Jälgige sissetungijaid ja jätke nad kuhugi peitu.

Automaatne jälgimine
Käsitsi paanutamine ja kallutamine
Super High Definition (5MP)

RLC-523WA pakub teile selgemat visuaalset kvaliteeti ja sujuvamat otseülekande vaatamise kogemust. Saate olla paremini kursis kaamera poolt jäädvustatud raskesti nähtavatest detailidest.

Ülikiire öine nägemine

RLC-523WA infrapuna LED-idega pakub 190ft* IR öövaatlust & selle kohtvalgustus tagab värvilise öövaatluse. Ideaalne välitingimustes, mis ei ole alati hästi valgustatud.

4 IR valgusdioodi
Värviline öönägemine
5X optiline zoom suurema nähtavuse tagamiseks

Selle motoriseeritud varifokaalobjektiiv tagab laia vaatenurga ja selle 5X optiline suum võimaldab teil hämmastavate detailide saavutamiseks sisse suumida või maksimaalse katvuse saavutamiseks välja suumida.

Aegluubis: Visualiseerige aja möödumist

Pikaajalisi sündmusi, nagu päikese tõus ja lillede õitsemine, on raske, kuid lõbus jälgida. See ajavõtuga PTZ-kaamera teeb selliste sündmuste dünaamika jäädvustamise kiiremaks ja lihtsamaks, mis on hämmastava efektiga.

* See funktsioon ei ole ühilduv, kui kaamera on ühendatud NVR-iga.

Kahe sagedusala WiFi

Vabalt 2,4 GHz ja 5 GHz (5,8 GHz) sagedusalade vahel vahetades pakub RLC-523WA kaamera võrguühendamiseks suuremat jõudlust ja palju lihtsamat võrgu seadistamist.

2,4 GHz/5 GHz

Kahe sagedusala WiFi

2T2R

MIMO antennid

 

Kaugjuurdepääs

Reolink Appi või kliendi mõne klõpsuga saate kogu aeg oma kodu või ettevõtte sidet jälgida.

Reaalajas hoiatused

Kui kaamera tuvastab midagi kahtlast, saadab see teie seadmesse kohese push-teate ja e-posti koos tuvastamise hetkeseansiga. Saate kogu aeg teada, mis toimub.

Otsevaade

ükskõik kustKontrollige oma kodu olukorda, kui olete teel, või vaadake, mis teie lastega toimub, kui olete köögis hõivatud, helisalvestusega.

Lihtne ja nutikas taasesitus

Saate mitte ainult salvestatud videoid uuesti esitada, et leida olulist teavet, vaid ka filtreerida videot tuvastamisrežiimide järgi ja juhtida ajajoont, et leida kiiresti üles see, mida soovite näha.

Liikumisvöönd

Saate kohandada liikumisvööndit vastavalt oma soovile, otsustades, kus objektide liikumist tuvastatakse ja kus mitte.

Paindlikud salvestusvõimalused

See nutikas IP-kaamera toetab 24/7 pidevat, liikumistega seotud ja plaanilist salvestamist. Videosid saab salvestada mikro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige lihtsat ja kohandatud turvalisust.

Micro SD-kaart

Toetab kuni 256 GB suurust micro SD-kaarti (ei kuulu komplekti).

Reolink NVR

Kui soovite salvestada videoid palju pikemaks ajaks või teil on mitu kaamerat, on selle kaamera ühendamine ühilduva Reolink NVR-i või turvakaamerasüsteemiga parem valik.

*Reolink NVR-i soovitatakse parima jõudluse saavutamiseks.

Veekindel disain

RLC-523WA on mõeldud kasutamiseks mitmes stsenaariumis. Selle IP66 kaitseklassiga korpus peab vastu võimsatele veejugadele, samuti tugevale kuumusele, niiskusele ja külmale.

IP66 sertifitseeritud veekindlus

Mis on karbis
RLC-523WA
Toiteadapter
1m võrgukaabel
4,5m pikenduskaabel
Kiirkäsiraamat
Järelevalvekleebis
Paigaldusšabloon
Kruvide pakk Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Lisainformatsioon
Vali bränd Reolink
Connection RJ45, WiFi
Power Supply 12V, 220V