Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Adaptor multiport MINIX NEO C-DEGR, USB-C la HDMI, 3 x USB 3.0, SD/microSD, RJ45, USB-C PD for MacBook Air, MacBook Pro

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
PNI-MNX-DEGR
84,00 €
Lisa soovinimekirja
USB Minix NEO C-DGR topelt USB-C adapter
Kuna MacBook Pro sülearvuti jaoks on kasvavaid nõudmisi, on suur miniarvutite tootja MINIX kaasas uuendusliku tootega. 7 porti 2 USB-C porti. NEO C-DGR topelt USB-C adapter võimaldab üheaegselt kasutada 7 porti: HDMI, Thunderbolt 3, 2 x USB 3.0, USB-C ning microSD ja SD kaardilugejad.

Mitme ühenduvus
Teleri saate ühendada HDMI-kaabli kaudu ja saate vaadata kuni 4K @ 30Hz eraldusvõimet ning Thunderbolt 3 abil saate ulatuda kuni 5K @ 60Hz. Ainuke asi, mida peate tegema, on kaabli ühendamine ja saate erakordse pildi. Thunderbolt 3 ühenduvus võimaldab teil saavutada uskumatu edastuskiiruse, saavutades kiiruse kuni 40 Gbps, USB-C ja USB 3.0 pordid aga kuni 5 Gbps ning microSD ja SD kaardi lugejad pakuvad UHS-i -I 104 MB / s

Täiuslikult ühilduv MacBook Proga
Kodus, kontoris, transpordivahendis NEO C-DGR adapter võtab väga vähe ruumi ja seda saab kõikjal hoida. Adapter ühildub ainult kahekordse USB-C ühenduvuse tõttu ainult Apple´i, MacBook Pro toodetega.

Väike suurus
Ülimalt väikese suurusega NEO C-DGR adapter võib selle endaga kaasa võtta kuhu iganes soovite, ilma et see teile raskusi tekitaks. See on MacBook Pro jaoks väikseim 7-pordiline USB-C kahekordne adapter turul.
Lisainformatsioon
Vali bränd MINIX