Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

WildGuarder EASE1 electronic hunting protector headset

Saadavus: 1 - 10
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva
KOOD
WG01
99,00 €
Lisa soovinimekirja

ELEKTROONILINE JAHIKAITSE KÕRVAKLAPP

WildGuarder 5. põlvkonna peakomplekt, IPSC VERSIOON, sisseehitatud suundmikrofonid võimendavad kaugusekäske ja muid ümbritsevaid helisid ohutule 82 dB-le, lasketiiru pakub NRR 27 dB (müravähendusaste) kõrvakaitset.Sobib pea ümbermõõdule: 20.5in ~ 25.2in.

HELI VASTUVÕTMINE JA MÜRA VÄHENDAMINE

Parim, mis on elektrooniline kuulmiskaitse teie jahipidamiseks. Ease1 kasutab pehmeid, elastseid, karpe, et tagada luksuslikult mugav istuvus, mis annab ka suurepärase tihenduse kahjuliku müra vastu, mis möödub halvemate materjalidega kavandatud muhvidest, Kõik, pakkudes samal ajal peaaegu pidevat kaitset kõrge detsibellimüra eest. Ärge ohustage oma ohutust, kui te ei suuda kuulda elutähtsaid juhiseid või hoiatusi halvasti kavandatud elektroonilise kuulmiskaitse tõttu.

Omadused Madala profiiliga kõrvaklapid tulirelvade varude vabastamiseks; Reguleeritav peapael turvalise istuvuse tagamiseks; Kompaktne kokkupandav disain mugavaks hoiustamiseks.

PEAPAEL ON MUGAVUSE TAGAMISEKS POLSTERDATUD, TAGAB TURVALISE, KOHANDATUD SOBIVUSE

Pakub ülimat ohutust ja kõrvakaitset.

Turvalisus tagatakse läbi olulise madala taseme helide moonutusvaba võimendamise (kuni ohutu 82 dB) ,kaitse tuleneb igasuguse üle 82 dB müra kohesest blokeerimisest.

Mõeldud kasutamiseks lasketiirus või põllul, see kõrvaklapp sisaldab ka madala profiiliga kõrvaklappe, mis ei sega sihtimisel.

 

Lisainformatsioon
Vali bränd WildGuarder