Tehnoturg kauplus on avatud E-R 10-17!

Mastwerks 4m kiirelt tõstetav ja robustne, transporditav mast

Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg: 14 - 30 tööpäeva
KOOD
WI293
799,00 €
Lisa soovinimekirja
Mastwerks sobib suurepäraselt transporditava masti püstitamiseks. Olgu kiire pärastlõuna mägedes toimuvaks raadiotegevuseks või paar päeva fotojäädvustusi kõrgmäestikus - Mastwerk on kergesti transporditav ning paigaldatav ning mõlemaga saab hakkama täiesti üksi. Mastitorud on ovaalsed, mistõttu on nad eriti stabiilsed. See ennetab ka kolmjala soovimatut nihkumist. Kolmjalg ise on aga varustatud ülitäpse roteerumismehhanismiga! Tigurattaid liigutatakse välise käsikangiga ning masti keeramine on väga sujub - sobib ideaalselt väikese antenni, lambi või kaamera joondamiseks. Käsikangi on mugav liigutada ühe käega, seega ei häiri see ülejäänud tegevust. Samal ajal on tigumehhanism kujundatud nii, et antenn ei liigu niisama - näiteks tuule mõjul.

Plastosad on valmistatud tugevast klaaskiust. Need peavad vastu isegi madalates temperatuurides ning sälitavad oma kuju ka kõige karmimates ilmastikutingimustes. Kõrguse fikseerimise klambrid on väga kindlad ja tagavad kindla kõrguse. Neid saab kasutada ilma täiendavate tööriistadeta!
Samad klambrid sobivad ka kolmjala toestamiseks. Koos kolmjala pikendatavate jalgadega on masti võimalik sättida ka kaldpinnale või muule ebatasasele pinnale. Kolmjala harud on kummiotstega ning püsivad paigal ka siledatel pindadel.

Mastisüsteem on saadaval kolmes kõrguses: 4 m, 7 m ja 10 m. Pakendis on kaasas alati kolmjalg, mast ja paigaldamismaterjalid. 7- ja 10-meetriste mastide puhul on kaasas kahe tasandi jaoks mõeldud kinnitussüsteem, 4-meetrise masti puhul ühe tasandi jaoks. Võimalik on kaasa valida ka transpordikott. 10-meetrine mastisüsteem koos kõigi osadega kaalub ligi 7 kg, 7-meetrine kaalub 6 kg, 4-meetrine koos kolmjala ja lisadega ligi 4,7 kg. 10-meetrise mastisüsteemi transpordipikkus on 170 cm. Masti otsas on 1/2´´ NPT niit, mis on sama, mis Buddipole´i (Versa Tee) keskel. Masti ülim kandevõime on ligi 2 kg. Seega võib muretult kasutada väikseid antenne nagu Buddipole, VHF 4-elemendilist majakat või muid sarnaseid antenne. Valmistamisel on motoriseeritud rotatsioonimehhanism ning suuremad kohaldatavad jalad.
Lisainformatsioon
Vali bränd Mastwerks

Sending authentication request to phone

Kontrollkood:

Veenduge, et rakendusele saadetud kontrollkood ühtib ekraanil kuvatud koodiga ning sisestage Smart-ID PIN1

Smart-ID vastuse ootamine